radomyshl.com Радомышль
 
18 січня 2020
-

Коростишівська місцева прокуратура (м.Радомишль) інфомує: Підозрюваного у вбивстві взято під варту.


Коростишівська місцева прокуратура (м.Радомишль) інфомує: Підозрюваного у вбивстві взято під варту.

Коростишівською місцевою прокуратурою забезпечено розгляд клопотання щодо застосування запобіжного заходу особі, підозрюваній у вчиненні умисного вбивства з корисливих мотивів.

У суботу, 11 січня 2020 року ухвалою Радомишльського районного суду підозрюваному, який вчинив умисне вбивство з корисливих мотивів, застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 2 місяці без права внесення грошової застави.

Обставини справи: 09.01.2020 підозрюваний, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, на зупинці одного із населених пунктів Радомишльського району, під час конфлікту наніс численні удари по тілу потерпілого, які несумісні із життям та заволодів його мобільним телефоном. Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень, потерпілий помер на місці події.

Досудове розслідування проводиться СВ Радомишльського ВП Коростишівського ВП ГУНП України в Житомирській області, процесуальне керівництво здійснює Коростишівська місцева прокуратура.

Довідково: санкція статті 115 ч. 2 п. 6 КК України (умисне вбивство з корисливих мотивів) передбачає покарання у виді позбавленні волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Заступник керівника

Коростишівської місцевої прокуратури

С. Ревелюк


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.