radomyshl.com Радомышль
 
24 лютого 2020
-

У РАДОМИШЛЬСЬКІЙ РДА ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

У Радомишльській РДА відбулося спільне засідання круглого столу

18 лютого 2020 року, головою Радомишльської районної державної адміністрації Віктором Пулковським було проведене спільне засідання круглого столу за участю помічника народного депутата України від виборчого округу № 66 Петра Огороднійчука, заступника начальника бюро правової допомоги у Радомишльському районі Тамари Флейшер, начальника Радомишльського районного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Інни Гуренко, кандидата ветеринарних наук, доцента ЖНАУ Світлани Фурман з представниками сільськогосподарських підприємств, працівників відділу агропромислового розвитку, голови асоціації фермерів району.

В ході зустрічі піднімались питання:

1. Про вплив пестицидів на біоту та організм людини, про стан питної води в Радомишльському районі, її санітарно-хімічні та мікробіологічні показники, вміст нітратів – доповідала начальник Радомишльського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області – Інна Гуренко ;

2. Про використання генно-модифікованих організмів у відкритих системах, дотримання ЗУ «Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні ГМО», про порядок знищення насіння, яке не може бути використане на продовольчі, кормові та інші цілі – виступила головний спеціаліст відділу контролю в насінництві та розсадництві управління фіто санітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Тетяна Горай ;

3. Органічне виробництво, науковий супровід, реалії та перспективи – тема доповіді кандидата ветеринарних наук, доцент ЖНАУ Світлана Фурман .

4. В ході конструктивної бесіди з питаннями, пропозиціями виступали керівники с/г підприємств.

Спільно шукали шляхи вирішення нагальних питань.

Голова Радомишльської райдержадміністрації Віктор Пулковський підвів підсумки та зауважив про неухильне дотримання регламентів використання пестицидів, зменшення їх екологічного навантаження на навколишнє середовище. Наголошено було і про запровадження державної програми підтримки органічного виробництва сільськогосподарської продукції.

Джерело: Радомишльська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.