radomyshl.com Радомышль
 
14 березня 2020
-

У РАДОМИШЛІ ДІЗНАВАЛИСЬ ПРО НАСЛІДКИ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ

У Радомишлі зафіксували перший випадок коронавірусу

6 березня у Радомишльській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості відбувся спільний інформаційний захід для суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері будівництва, щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у якому взяли участь представники Головного управління Держпраці в Житомирській області – О.Севрук, Управління праці та соціального захисту населення Радомишльської РДА – Л.Дудник та ГУ пенсійного фонду в Житомирській області – Н Рудницька.

Директор центру зайнятості Олена Кучерявенко розказувала присутнім, що працювати у правовому полі це зручно і вигідно як для роботодавців, які можуть користуватись фінансовою підтримкою з боку служби, так і для найманих працівників, які стають соціально захищеними з боку держави.

Наталія Рудницька наголосила що лише за умови сплати внесків не менше мінімального страхового внеску застрахованій особі (найманому працівнику) зараховується страховий стаж для обрахування пенсійних та інших соціальних виплат. А праця неоформлених працівників взагалі призводить до втрати страхового стажу даними особами.

Олег Севрук наголосив про відповідальність роботодавців за недотримання трудового законодавства.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.