radomyshl.com Радомышль
 
22 квітня 2020
-

На Радомишльщині судитимуть місцевого жителя за вчинення домашнього насильства над дружиною

На Радомишльщині судитимуть місцевого жителя за вчинення домашнього насильства над дружиною

Коростишівська місцева прокуратура здійснюватиме підтримання публічного обвинувачення у справі стосовно місцевого жителя, обвинуваченого у неодноразовому вчиненні насильства над колишньою дружиною, що сталося у Радомишльському районі.

Обвинувальний акт за ст. 126-1 КК України (домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного насильства щодо матері, що призводить до фізичних або психологічних страждань, погіршення якості життя потерпілої особи) розглядатиме Радомишльський районний суд. За даними слідства, 33-річний житель одного із сіл Радомишльського району тривалий час, протягом 2019-2020 років, скоював психологічне насильство над колишньою дружиною.

Зловмисник систематично умисно ображав жінку нецензурною лайкою, принижував та залякував, погрожував фізичною розправою, внаслідок чого була завдана значна шкода психічному здоров’ю останній.

За насильство у сім’ї правоохоронці неодноразово складали протоколи про вчинення адміністративних правопорушень за ч. ч. 1, 2 ст. 173-2 КУпАП, за результатом розгляду яких суд визнавав чоловіка винним та застосовував штраф і громадські роботи.

Тепер за свої дії насильник буде покараний відповідно до Кримінального кодексу України, яким передбачено, зокрема, обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Крім того, протягом 2019 року Коростишівською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у 5 кримінальних провадженнях стосовно вчинення домашнього насильства мешканцями Радомишльського району відносно своїх рідних людей.

Заступник керівника Коростишівської місцевої прокуратури С.В. Ревелюк.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.