radomyshl.com Радомышль
 
29 травня 2020
-

У Радомишлі серед білого дня молодик мав намір збути 6 сотень боєприпасів до вогнепальної зброї

У Радомишлі серед білого дня молодик мав намір збути 6 сотень боєприпасів до вогнепальної зброї.

У Радомишлі серед білого дня молодик мав намір збути 6 сотень боєприпасів до вогнепальної зброї.

26.05.2020 за інформацією оперативників Радомишльського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області в ході перевірки було викрито та затримано раніше судимого громадянина 1992 року народження який незаконно зберігав та мав намір збути місцевому жителю 622 патрони до стрілецької вогнепальної нарізної зброї калібру 5х45 мм.

За процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури 27.05.2020 молодику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 КК України та того ж дня забезпечено участь у розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою яке Радомишльським районним судом яке задоволено.

Встановлено, що чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності та раніше відбував покарання за злочин проти власності.

За незаконне придбання, зберігання та збут боєприпасів чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Досудове розслідування здійснюється СВ Радомишльським ВП Коростишівського ВП ГУНП України в Житомирській області, процесуальне керівництво здійснює Коростишівська місцева прокуратура.

Заступник керівника Коростишівської місцевої прокуратури С. Ревелюк


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.