radomyshl.com Радомышль
 
08 липня 2020
-

У Радомишлі затримано особу яка збувала наркозалежним місцевим мешканцям «Метадон»

У Радомишлі затримано особу яка збувала наркозалежним місцевим мешканцям «Метадон»

02 липня 2020 в ході документування злочинної діяльності пов`язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, затримано жителя м.Радомишль.

Встановлено, що місцевий наркозалежний житель перебуваючи на замісній підтримувальній терапії вирішив збувати за грошову винагороду наркотичний засіб «Метадон» з метою власного збагачення.

За процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури 03.07.2020 чоловіку повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 307 КК України та того ж дня забезпечено участь у розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу.

За результатами розгляду клопотання 03.07.2020 Радомишльським районним судом підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Встановлено, що чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за незаконне зберігання наркотичних речовин та на даний час притягується до кримінальної відповідальності за злочин проти власності.

За незаконний збут наркотичних речовин чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.

Досудове розслідування здійснюється СВ Радомишльським ВП Коростишівського ВП ГУНП України в Житомирській області, процесуальне керівництво здійснює Коростишівська місцева прокуратура.

Заступник керівника

Коростишівської місцевої прокуратури

С. Ревелюк


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.