radomyshl.com Радомышль
 
19 серпня 2011
-

В Коростені почав працювати світлофор нового покоління

В Коростені почав працювати світлофор нового поколінняВ Коростені почав працювати світлофор нового покоління.
А У НАС- В РАДОМИШЛІ ?

 

Нам не до нових. Ми й старим ладу не спроможні дати. З двох наявних на перехрестях вулиць 9-го Счня - Русанівської та Малої Житомирської-Міськради - не працює жоден. На відміну від міської влади, яка недобачає, кольорові очі світлофорів цілковито «осліпли» ще з півроку тому. Влада права: немає доріг то заради чого й безпека руху!


Джерело: radomyshl-city.net.ua
Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Ну и движение в Радомышле...-лучше эти деньги в ремонт дорог вложить, а разным придуркам и пьяни ни светлофоры ни знаки не УКАЗ( на то они и придурки). я бываю в городах где дороги в сто раз лучшие и там нет столько тупых знаков (как у нас на базаре)и светлофоров тоже нет и ничего- люди там не \"ноют, а то чуть что -\"ганьба\" и при этом я не сторонник властей города в том числе особо \"белого\" дома.которые когда-то такое со знаками накарулесили на перекрестке к мосту...-ах им-же должны все \"уступать\",когда они их \"величество\" едут от \"белого\" дома в областной центр \"работать\"!
  • ГАНЬБА
  • Лампачки в светафорах патребляют многа света. Патаму и атключили.
  • Сьогодні в наш час якаб влада не стала до керма,нічого доброго і не будеНа моїй памяті як водія я памятаю трьох очільників міста ,а толку ніякогоХіба що при першому трохи клумби сапали да трохи дороги \"латали\"
  • Ну, тут ще треба розуміти, що не лише мер, але й міськрада разом із всім керівні і виконавчим апаратом повинні працювати на благо міста, злагоджено, бажано, щоб більшість формували справжні патріоти, націоналісти. Тоді і робота налагодиться. Та все йде ще вище. Нашу владу давно купили... тому від місцевої влади багато очікувати не приходиться.