radomyshl.com Радомышль
 
11 грудня 2008
-

Місячник добровільної здачі зброї

Місячник добровільної здачі зброї З 1 листопада 2008 р. МВС України проводить місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і спецзасобів з метою протидії незаконному їх розповсюдженню. У цей час у громадян, що незаконно зберігають мисливську нарізну і гладкоствольну зброю є можливість зареєструвати її у передбаченому законом порядку. Для цього треба звернутися до підрозділу дозвільної системи ОВС за місцем проживання.

Зауважу, що ст. 263 КК України передбачає кримінальну відповідальність за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. У ч.1 цієї статті йдеться про те, що носіння, зберігання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім вогнепальної мисливської), боєприпасів, вибухових речовин або пристроїв без передбаченого законом дозволу карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років. У ч.2 зазначено, що носіння, виготовлення, ремонт або збут фінських ножів , кастетів чи іншої холодної зброї без такого ж дозволу карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімальних доходів громадян або обмеженням волі до 3 років. Звільняється від відповідальності той, хто добровільно здасть органам влади речі, про які йде мова.

Міліція сподівається на відповідне реагування громадян із цього приводу.
Додаткову інформацію, яка стосується сказаного, можна отримати за адресою: вул. Мала Житомирська, 13, кабінет 10 або телефонами 4-23-13 чи 02.

Р. МОЖАРОВСЬКИЙ
Старший інспектор сектора порядку, стариший лейтенант міліції.

Джерело: Зоря Полісся


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • ужас... прям бандитский Радомишль
  • уточняю - \"звернутися до підрозділу дозвільної системи ОВС за місцем проживання\" - по месту прописки. (с этим уже сталкивался).

    Vadoomka, покупают, находят - для чего не знают... пускай будет - палка и таодин раз в год стреляет - а последствия печальные и большие..
  • Да тут наоборот, вооружаться надо...
  • aleksandr, свободівці, якщо не знаєте, якраз виступають за вільне володіння зброєю..)) І я також ЗА!