radomyshl.com Радомышль
 
22 листопада 2011
-

Золото Чемпіонату світу – в Радомишлі!

Золото Чемпіонату світу – в Радомишлі!

З 6 по 10 жовтня в Ялті, на березі Чорного моря,  пройшов Чемпіонат світу з бойових мистецтв серед клубних команд. І склався він, як виявилося, для нашої команди якнайкраще.

Вже стало традицією, що наші спортсмени з Радомишля майже завжди займають призові місця в подібних турнірах. Так сталося і цього разу.

В напруженій боротьбі 20-річна Маріанна Марчук виборола 1 місце в розділі кікбоксингу семі-контакт.

До речі, в турнірі приймали участь представники міст-мільйонників нашої  країни та іноземні спортсмени, тому ця нагорода має подвійне значення для нашого невеликого містечка. «Ця нагорода дуже високого ґатунку.

Маю сказати, що без деяких речей, можливо, цього б не сталося.
Маю на увазі підтримку колективів ДП «Радомишльське ЛМГ та ТОВ «АПВЄ-Авто». Вони дуже допомогли нам виступити у цьому турнірі», - розповів Radomyshl.com тренер-викладач вищої категорії С Дзюба.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Дзюбу поважаю. Бо він діє не словом, а ділом.
  • Прикольно. Подяка тренеру, та Мар'яні. Ви Наша гордість!!!
  • Приятно за наших ! Поздравляю! А власть помогает ? Лесхоз ведь не резиновый! Или власть только на праздники дергает спортсменов для показухи. Спасибо тренеру "выкручивается" как может и еще с такими показателями ! Хоть кто нибудь спросил как дела чем помочь ,а ? Или только обещаниями забросают голову и все(((,
  • Молодцы, так держать!!! Желаю Вам всё новых и новых побед!!!