radomyshl.com Радомышль
 
24 листопада 2011
-

активісти «Фронту Змін» передали спеціальний посуд психоневрологічному диспансеру. ФОТО

активісти «Фронту Змін» передали спеціальний посуд психоневрологічному диспансеру. ФОТО Ложки з ручками зі спеціалізованим кріпленнями для людей з паралізованими кінцівками різного ступеня складності передали Радомишельському психо-неврологічному диспансеру активісти «Фронту Змін» під час рейду по районах області, приуроченого до Дня людей з інвалідністю.

«В закладі перебуває понад 200 хворих, 70 з них лежачі й потребують особливого догляду. Керівник закладу тримає його на плаву особистим ентузіазмом. При закладі утримують підсобне господарство, город. Посильну допомоги надали і ми спільно з благодійним фондом «Людяність», - розповідає про візит до Радомишля депутат Житомирської міської ради від «Фронту Змін», голова Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сімя.» Неля Ковалюк.

На Житомирщині активісти «Фронту Змін» передали спеціальний посуд психоневрологічному диспансеру. ФОТОТакож, у Радомишлі Неля Ковалюк та голова благодійного фонду «Людяність» Юрій Журбенко передали людям милиці, палиці та підставки для вбиралень.

Нагадаємо, обласний рейд відбувається в рамках проекту «На одному рівні» й приурочений до Дня людей з інвалідністю. Впродовж місяця активісти «Фронту Змін» побувають у всіх районах області, аби допомогти людям з інвалідністю та людям похилого віку засобами реабілітації, а також зібрати інформацію про існуючі проблеми, аби вирішувати їх. Наразі фронтовики побували у 12 районах області: Радомишельському, Малинському, Коростишівському, Брусилівському, Олевському, Овруцькому, Романівському, Баранівському, Черняхівському, Червоноармійському, Андрушівському, Попільнянському. Вже поспілкувались майже з двома сотнями людей.

На Житомирщині активісти «Фронту Змін» передали спеціальний посуд психоневрологічному диспансеру. ФОТО«Під час поїздки, ми зрозуміли, що немає жодного села, де б людям не були потрібні засоби реабілітації. Ми передаємо палиці, милиці, в Брусилові роздали їх десяток, в тому числі інвалідні візки, гігієнічні інвалідні візки, ходунки. Передаємо їх людям, а люди плачуть від вдячності, тому що влада не забезпечує їх елементарними речами, хоча повинна це робити», - ділиться враженнями від спілкування Неля Ковалюк й повідомляє, що найближчими днями на черзі поїздка до Бердичівського району.

На Житомирщині активісти «Фронту Змін» передали спеціальний посуд психоневрологічному диспансеру. ФОТОНа Житомирщині активісти «Фронту Змін» передали спеціальний посуд психоневрологічному диспансеру. ФОТО

 

Джерело: RuporZT


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Під час поїздки, ми зрозуміли, що немає жодного села, де б людям не були потрібні засоби реабілітації. Ми передаємо палиці, милиці, в Брусилові роздали їх десяток, в тому числі інвалідні візки, гігієнічні інвалідні візки, ходунки. Передаємо їх людям, а люди плачуть від вдячності, тому що влада не забезпечує їх елементарними речами, хоча повинна це робити
    От добре потрудилися.. щоб людям було легше подихати роздали милиці. ДЯКУЄМО!!! Дякуємо, що довели до такого стану людей!!! Приїжджайте ще! Може і я до старості заслужу таке!