radomyshl.com Радомышль
 
14 грудня 2011
-

ПРОГРЕСИВНИЙ РАДОМИШЛЬ

ПРОГРЕСИВНИЙ РАДОМИШЛЬ

«Кожне місто – місце прояву спільної волі неба і землі, святий промисел Господа. І кожне місто має камінь з якого воно почалося, і має джерело, з якого пило воду, і має місце для молитви» (з книги «Ключі від міста Радомишль»)

 Кожне місто має свою душу, свою енергетику, своє наповнення.

Душа міста - це його люди. Якщо процвітають і реалізуються  його жителі –  процвітає і саме місто.

Ми усі дуже різні і неповторні, але є в нас одне спільне назавжди: ми з міста Радомишль.

Ми віримо, що доля Радомишля починається з кожного з нас. Адже в кожній людині прихована величезна сила, яка живить нас усе життя - це наш рід, наше коріння, наше джерело.

Ми, а саме люди яким не байдуже майбутнє міста, в обличчі Громадської організації «Прогресивний Радомишль», зібрались для генерації ідей в нашому місті, для його розвитку. Наша організація народилась 2 листопада 2011 року. Свою повноцінну роботу ми почали з загальних зборів, які відбулися 4 грудня 2011 року, в залі засідань міської ради.  Зібравшись невеликою командою з 14 чоловік, ми визначились з  головними завданнями нашого існування, як громадської організації. На перших зборах обрали голову організації — Папірного Олександра. Також були обрані члени ради. Всім колективом ми склали та затвердили річний план на 2012 рік.

 

Мета організаціі: Поєднання духовного і творчого розвитку.

Наша ідея: Творче місто - як простір для взаємодії активних лідерів, та колективів. Творчість - ми розуміємо, як використання потенціалу уяви. Можливість розширити звичні рамки сприйняття життєвої реальності.

Тому закликаємо до співпраці не лише художників, дизайнерів, а й тих, хто може продукувати інноваційні рішення, та поліпшувати життя своєї спільноти.

Саме тому наша спільнота прагне реалізовувати проекти за такими напрямками, як: екологія, культура, спорт, медицина, економіка та освіта.

 

Крім того, що ми безпосередньо будемо приймати участь в розвитку міста, наша організація прагне об’єднати колективи, спільноти, соціально-активних людей міста та створити взаємодію команд навколо новаторських проектів та їх реалізації, для розвитку міста. Адже спільними зусиллями можливо реалізувати найбільш значимі ініціативи, які впевнено вплинуть на розквіт міста. Разом ми можемо створити найпотужнішу формацію для здійснення хвилі перетворення та реалізації ідей.

 

До участі запрошуються усі бажаючі, в кого є мета покращити наше місто, або ідеї, як це здійснити.

 

Ми пишаємося тим, що ми жителі одного з найдревніших міст у Європі — міста Радомишль.

Ми знаємо-у кожної людини є вибір - бути жертвою обставин, або автором свого життя. Жертвою бути занадто просто, автором бути цікавіше і продуктивніше.

Ми віримо, що кожен може бути автором свого міста! Адже в цьому місті, крім нас 15000 Радомишлян більше нікого немає, то від кого як не від нас залежить, яким саме буде  наш Радомишль?»

 

Контактна інформація:

Олександр - 063 588 09 88

Адреса: Мала Житомирська 33а кв.1

Е-mail: shurickk@ukr.net


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Аналітик, Відповідаю на Ваші запитання:
  1. Покищо ГО "Прогресивний Радомишль" ніхто не фінансує, і всі витрати які існують, йдуть з власної кишені. Якщо і з'являться спонсори, то Вони будуть фінансувати конкретний проект, а не саму роботу ГО.
  2. Ми є незалежна ГО. Ми не підтримуємо жодну з політичних сил. І це прописано у Нас в Статуті.
  3. Це ніяким чином не пов'язано з виборами.
  4. Приміщення в міській Раді нам надав Ткачук О.М. на безоплатній основі, власне за моїм зверненням та особистим проханням.
  5. Я не можу перелічити всіх членів ГО без їх згоди, але Ви можете познайомитись з ними на заходах які буде проводити ГО "Прогресивний Радомишль".

  На прохання надати річний план роботи ГО "Прогресивний Радомишль". Це ті заходи які ми спланували не маючи фінансування, це те що ми можемо реалізувати своїми силами. Але на протязі року буде масса повсякденної роботи. Ось як наприклад стаття: "Хмільне місто" - не входила до робочого плану, але тема актуальна. Над нею працювали четверо членів ГО "Прогресивний Радомишль"

  Річний план на 2012 рік ГО “Прогресивний Радомишль”

  1 Заявити про себе. (Інфо в ЗМІ) виконано
  2 Проведення майстер-класу від Ладаслави. ( 15 січня)
  3 Проведення суботника ( 7 - 8 квітня)
  4 Проведення турніру по шахам (День міста)
  5 Концерт талановитих Радомишльських гуртів. (День Молоді, 24 червня)
  6 Проведення турніру з волейболу (Перші тижні червня (залежить від погодних умов))
  7 Вело-крос ( 8 вересня, День фізичної культури та спорту)
  8 Акція повідомлень про заборону спалювання листя. (Від середини жовтня)
  9 Проведення суботника (кінець жовтня, залежить від погодних умов)
  10 Акція повідомлення про пам’ять жертв голодомору. (24 листопада)
 • Аналітик, чудово сказано! До залу засідань міської ради не так вже й просто потрапити.. ))
 • Опублікуйте річний план на 2012 рік.
 • Кожну публікацію вже понад 10 років я намагаюсь аналізувати з різних позицій, я особисто нічого не маю проти Сашка Папірного та ідей які він пропагандує, про що хочу наголосити. Але мене дуже зацікавило ось це: Наша організація народилась 2 листопада 2011 року. Свою повноцінну роботу ми почали з загальних зборів, які відбулися 4 грудня 2011 року, в залі засідань міської ради. Зібравшись невеликою командою з 14 чоловік …….
  Дуже хотілось би знати хто ці 14 чоловік, а також чому саме в залі засідань міської ради.
  Не будучи дуже ерудованою людиною, можна зробити простий висновок про підтримку даної організації, та так мовити закладений фундамент дещо іншого, набагато цікавішого в світлі майбутній виборів…
  Стосовно сили організації та іншого, то навіть група з 2-х осіб вже має деякий мотивований вплив на суспільство, якщо вини бажають його здійснювати.
  Не хочу бути песимістом, я надіюсь що всі мої підозри не виправдуються і ваша організація буде дійсно приносити користь суспільству міста Радомишль. На жаль, поки я не маю намір ділитися своїми ідеями не знаючи, як вони потім будуть реалізовуватись та під яким гаслом.
 • СЛАВА УКРАЇНІ, СЛАВА РАДОМИШЛЮ І ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
 • Сашко (Tranceliker) якщо в тебе є план або ідеї, чому би тобі не допомогти, а не просто розкритикувати те що написав Сашко Папірній, а? Наскільки я зрозумів, то ми всі однодумці.
 • Полностью согласен с Tranceliker!
  Хоть так хочется верить в чудеса... Приятно, что есть еще чистые и неиспорченные люди, которые, не смотря ни на что, верят, что к этой стране применимы законы логики, порядочности, права...
 • Все вірно. Я лише зауважив, що для дій необхідна й політична складова. Я знаю, як створюються громадські організації і для чого. Це приблизно як політичні партії. Чесно, я остерігаюся їх. Бо тут є грішна людина і гроші. Якщо це очолюють люди з високими духовними і моральними якостями - тоді ви отримаєте кредит довіри. Я знав, що будуть питання типу сам критикуєш, а що ти сам можеш.. Можу. Просто остерігаюся.
  А якщо ви хочете, щоб у вас був успіх, вам необхідно, щоб вас всі впізнавали, щоб кожен житель міста знав вас. Але не просто як якихось громадських діячів. А як дієвих людей із відповідальною місією і абсолютною незацікавленістю в особистій вигоді. Створіть навколо себе інформаційний простір. І портал Радомишля - ваша перша допомога ;)
  Було б непогано, а точніше пріоритетно мати свй сайт..
 • Душа міста - це його люди... дороги - це його артерії, наше місто хворе, як будемо лікувати?
 • Як можна писати "Ми віримо, що кожен може бути автором свого міста! Адже в цьому місті, крім нас 15000 Радомишлян більше нікого немає, то від кого як не від нас залежить, яким саме буде наш Радомишль?" і при цьому бути громадською організацією?? Що вона може? Щоб виконати місію, описану вище, треба бути політичним рухом. Тоді можна впливати на долю міста. А громадська організація - це для мене як садівник. Все класно, але він ні на що не впливає.. А враховуючи проблеми міста якось наївно думати, що їх можна вирішити не політичними методами.
  Але незважаючи на все вищесказане, приємно, що є люди, які хочуть діяти.
 • Здравствуйте! Очень приятно узнать об истории и событиях Радомышля. Я родилась в этом городе, но, к сожалению , родители переехали через два года после моего рождения. И было это в 70 х.... Моя мама работала учителем английского языка в местной школе, а папа был архитектором..... Мне очень бы хотелось увидеть место своего рождения :-) Думаю, что вам, тоже ,будет приятно узнать о том, что в Москве есть земляки ....Я занимаюсь дизайном и архитектурой, ежегодно, на протяжении 10 лет, участвую в Московской Неделе Моды. Всегда хотелось побольше узнать о месте своего рождения..... Жаль, что так мало фотографий и статей на сайте об истории, и ретроспективе города. И в то же время , - так приятно, что вы занимаетесь перспективными вопросами! Спасибо. С уважением, Елена Ленская ( Грабовская - девичья фамилия)
 • Насправді ГО не така дієва як політ сила, але ж як практика показує, політики тільки то і роблять як обіцяють, а перед виборами ой як гарно обіцяють. Буде дуже продуктивно, якщо ГО об'єднається зусиллями та інтересами з бізнесом та політиканами, тоді це буде мега продуктивно. А зараз у ГО "Прогресивний Радомишль" є ідея та величесзне бажання творити, змінювати. А не чекати наступних виборів щоб зжерти ще одну цукерку обіцянок.
 • Уважаемые ГО в лице Папирного Саши-я да и другие ненавистники очковтирательства, бюрократии, всяческой болтовни-рады "рождению" Вашей ,смело можно назвать, организации в г. Радомышль. Думаю ,что это есть беспрецидентный пример для других малых городов даже в Украине как и факт успешной работы и общественной деятельности " Портал міста Радомишль".
 • Шановний Tranceliker!
  Нічого особистого, але вважаю що у більшості людей життєва позиція схожа на Вашу, нібито, "що може зробити якась громадська організація, що можу зробити я один?; має прийти хтось, хтось хто має політичну силу/більшість та навести порядок, а моя хата скраю". Так от, а чи задумався хоч хтось, хто ж має такий прийти й зробити нам добре, тим часом поки ми стоятимемо в сторонці не приймаючи ніякої участі? Невже Ви вважаєте, що доля міста це проблема лише людей які посідають певні посади та високі чини?
  На мою думку, створення ГО це перший показник усвідомлення людьми проблем міста. А поєднавши спільно зусилля, у тому числі й з держанвними органами, можна зробити плідну роботу на благо міста та його жителів.
  P.S. ст. 5 Конституції України: "Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування".