radomyshl.com Радомышль
 
19 грудня 2011
-

Новорічний розіграш по-Радомишльськи

Новорічний розіграш по-РадомишльськиНоворічний розіграш по-Радомишльськи. 2012 рік. А яким же він буде без новорічної ялинки? Кожен дім прикрашатиметься новорічною красунею, кожне місто матиме свій оригінальний символ Нового Року. Прикрашати це дерево стало гарною традицією, яка бере свій початок з 1605 року з Франції. Згодом німецька протестантська община запозичила цей звичай і собі. А звідти традиція прикрашати ялинку розійшлася по всьому світу.


Запалення ялинок сьогодні відбувається по всій країні. Найвища ялинка стоїть у столиці – в Києві. Найнижча – в Ужгороді та Сімферополі.
Київська ялинка заввишки 35 метрів. Цього року її прикрашають вдруге. Першого разу неправильно були повішені гірлянди, і тому комунальникам довелось  “перевдягти” красуню.

Друга за величиною ялинка - в Харкові, першій українській столиці.
Високі ялинки у Вінниці (28 метрів), у Дніпропетровську (27 метрів) та в Хмельницькому (25 метрів).
У Львові встановили цьогоріч 20-метрову смереку. Її привезли з міста Пустомит. Цього року львівську ялинку прикрасили такими ж іграшками, які і ялинку у Ватикані.
До речі, у Ватикані цього року запалили ялинку із України. Традиція запалення ялинок з різних країн була започаткована Папою Іоанном Павлом ІІ. Цього року Україні випала честь подарувати Ватикану ялинку.
У Житомирі встановили 18-метрову ялинку. Сьогодні, о 16.00 міський голова житомира запалив гірлянди на штучній міській красуні.
Такі ж ялинки, по 18 метрів, мають Чернігів та Одеса.


А нашому рідному Радомишлі ялинка настільки маленька, що її зовсім не видно.
Маси не задоволенні такою роботою адміністрації. Чому нас позбавили свята?
Доручення висловлені на оперативній нараді районної державної адміністрації повідомляють, що 12.12.11 на порядок денний виносилося питання освітлення населених пунктів району, розміщення реклами та встановлення Новорічної ялинки. До 19.12.11. Але ж на дворі вже 19 грудня і всі святкують перше новорічне свято — День Святого Миколая, тільки чомусь без міських урочистостей. Жителі міста проходячи повз головну площу, не розуміють чому до цього дня нема ялинки. Чи може в Радомишль Миколай приходить іншого дня і наше місто не стосується всієї України, в якій саме в цей день урочисто запалюються новорічні ялинки? Бути не таким, як всі це добре, але коли виділятися чимось хорошим.


Що ж, ми сподіваємося, що це невдалий розіграш і чекаємо на появу Різдвяної красуні у нашому місті.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Як у парку нашого лісгоспу.. Але в нас таке бидло живе, що не те що ялику, воно стіни виносить своїм твердим чолом і вибачте, сцить де попало.. Реально гостям міста соромно показати де наш туалет.. А в останній вночі не зайдеш..
 • Сейчас не модно ставить натуральные елки, модно исскуственные)))) Типа грипис до нас докатился наконец))))
 • Natali, Модно не модно, а щось вирішувати потрібно. Можна як варіант придбати штучну ялинку, водночас посадити маленьке деревце і чекати поки воно підросте до нормальних розмірів...
 • smile Голос народу.. Його не спинити!
 • Друга за величиною ялинка - в Харкові, першій українській столиці.
  Ага, першій комуністичній столиці України.. Згадаймо і про Донецько-Криворіжську народну республіку, Одеську радянську республіку... ми яку Україну будуємо? Прямого нащадка совка, чи може нащадка УНР, ЗУНР, Крапатської України, Олевської республіки? Звідси, хто наші герої?
  Що ж, ми сподіваємося, що це невдалий розіграш і чекаємо на появу Різдвяної красуні у нашому місті.
  Сподіваюся, це останній розіграш, який дозволить собі влада. В нас такий розвинений ТАРТАК! Такі люди їздять.. і прем'єри і президенти і чорт зна ще хто. Що, всі ялинки вирізали? От досада..
 • десь хтось комусь каза що радомишльську ялинку продали за кордон
 • Vadoomka, Думаю багацько Радомишильських ялинок впродовж року продано чи то на матеріали чи то на дрова... На мою думку: Ялинку потрібно давно вже посадити, та кожного року під свята вбирати. Просто визначити оптимальне місце.
 • Sashko,
  мова саме про ту ялинку яку хотіли ставити в Радомишлі
 • ну от, поставили її сьогодні. але порівняйте ялинку яка стоїть в Малині з Радомишльською. в малині насправді гарно прикрасили ялинку.
  РАДОМИШЛЬСЬКЕ КЕРІВНИЦТВО - ФУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ, ГАНЬБААААА
smile Голос народу.. Його не спинити!
Цитата  |   | 
23 грудня 2011 12:58
-->