radomyshl.com Радомышль
 
24 грудня 2011
-

Ігор Харитончук - на вулицях міста не «горить» жодна лампа

Ігор Харитончук - на вулицях міста не «горить» жодна лампа 

Окрім новорічної гірлянди на ялинці біля міської ради, вулиці нашого міста не освітлює жодна лампа.  Саме так було прокоментовано стан роботи міської влади з питань освітлення та утримання вуличних освітлювальних мереж на території сільських рад та міста  Ігор Харитончук  - голова районної державної адміністрації.


Різкої критики не заперечив присутній на нараді міський голова О. Ткачук.  Очевидно бракувало аргументів.


У Леніно, Потіївці, Вишевичах, Раковичах, Борщеві та Заньках, завдяки особистим зусиллям сільських голів, проводиться реконструкція мереж, встановлення сучасного обладнання енергоекономними лампами.

 

Для мешканців сіл району освітлені вулиці стають нормою.

Джерело: radomyshl-city


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • А хіба с.Леніно не перейменували в с. Ставки?? Назва ганебна просто...
 • трололо, Що це за тролі з'явилися в ефірі?
  Освітлювати то потрібно, але давайте запитаємо себе - чи готова молодь до освітлених вулиць? Це гарна і цікава справа розбити парочку лампочок по п'яні...
 • Tranceliker,
  ганебним вважаю наявність змоги думати для тебе, за таких як ти ми займаєм перше місце серед малолітніх наркоманів та алкоголіків. Самійлика на тебе немає.
 • трололо, Ми з tranceliker-ом не колеги, просто погляди наші співпали. Ми навіть не знайомі вне сайта.
 • Sashko,
  як раз під словом "колеги" я мав на увазі що ви однодумці, а не про те що у ви разом працюєте на однаковій посаді.
 • трололо, я не бачу причини, чому б до мене мала прийти міліція. В мене нема бізнесу, працюю офіційно, в конвертах зарплату не отримую, ніколи проблем із законом в мене не було. І не буде.
  І чому рішучість та сміливість для вас погані якості? Так, я не боюся давати правдиві коментарі та зауваження. Підозрюю, що чимось і вас образив.. Але як я відношусть до наркоманів і п`яниць? Я не пропагую серед молоді ні те ні інше. Для мене найближчі православні цінності, а щодо ісламу - то це вже серйозна образа. Ви в бога вірите?
 • трололо, ти намагаєшся мене образити? За що? О_о
 • Sashko,
  Освітлювати то потрібно, але давайте запитаємо себе - чи готова молодь до освітлених вулиць? Це гарна і цікава справа розбити парочку лампочок по п'яні...
  ------
  Sashko, я не відношусь до тієї молоді яка шкодить місту "по пьяні", мене більше турбує балакучість і рішучість Вашого колеги - Tranceliker
  З.І. Tranceliker, якщо завтра до тебе в гості завітає наряд міліції, ти будеш таким же балакучим, так?

  Tranceliker,
  ти сам себе ображаєш, такий сміливий тут, невідомий ні кому, а на самому ділі якщо тобі хтось "припече", то приймеш іслам, незважаючи на сотні своїх коментарів на цьому сайті.
 • Шановні, питання щодо освітлення потрібно розглядати трошки під іншим кутом. Те, що говорить Ігор Анатолійович то це дуже добре, те що мовчить міський голова то теж дуже добре, але хіба не в цьому році «збирали» енергозберігаючі лампочки з підприємців… трошки гривень трошки лампочок… куди воно поділось???
  Стосовно освітлення міста, то це в першу чергу потрібно говорити з ЗАСЛУЖЕНИМ ЕНЕРГЕТИКОМ УКРАЇНИ КОРЗУНОМ М.М. – директором Радомишльського району електричних мереж та міським головою, директором комунального підприємства, в кабінеті Ігоря Анатолійовича по іншому проблему не вирішити. Сільським головам, що не пожаліли часу та нервів, а таки вирішили питання освітлення – МОЛОДЦІ! Ці люди точно на своїх місцях.
  По при всі суперечки та негаразди я не хотів би погано говорити про нашу молодь, у них свої проблеми (діватися не має куди й робити не має що, та взагалі кому вони потрібні окрім їх самих). Саме цікаве б’ють лампочки не молодь, а трошки старші та в не адекватному стані, але це трошки інша тема розмови.
 • навіть уже у нас в Межирічці освітлення є, а в Радомишлі нема...
  дивно.
 • Tranceliker,
  трололо, я не бачу причини, чому б до мене мала прийти міліція.
  ------
  Луценко і Тимошенко так само думали. Вже бачу твої жиденькі та зелененькі какулі в штанях, коли тобі представляється в дверях твого дому чи квартири якийсь майор СБУ..Є такий крилатий вислів в інтренеті - "Это интернет, детка, тут на йух могут послать". Ти такий крутий тут на сайті клацаючі на клаві як Рахманінов на піаніно, на ділі ти сикота яка при можливості здрисне в якусь Польшу чи Канаду при можливості, а якщо ще не здриснув то мабуть мізків в тебе повтори звивини.
 • трололо, мабуть мізків в тебе повтори звивини. lol Тут ми і зрозуміли що з тобою не так.. Піди полікуйся.
lol Тут ми і зрозуміли що з тобою не так.. Піди полікуйся.
Цитата  |   | 
27 грудня 2011 08:16
-->