radomyshl.com Радомышль
 
26 грудня 2011
-

Мабуть скоро вже даватимуть виборцям гречку...

Мабуть скоро вже даватимуть виборцям гречку...

Коли останнім часом перечитуєш газету "Зоря Полісся", то дізнаєшся кожного разу про появу в Радомишлі депутатів з інших місцевостей, і тих, що хочуть ними стати в майбутньому у Верховній Раді України.

І тут згадуються слова з відомої пісні: "А где ты раньше был и с кем ты целовался?" Бо дивно, що після минулих виборів ми про них нічого не чули й не знали. Аж зараз пробудились вони. Вже відвідують то шкільні, то медичні і інші установи, обдаровують їх привітаннями, похвалами, цукерками..., обіцянками з надією на краще майбутнє. "Казав пан - кожух дам. Та й слово його було тепле". А згадаймо, чи було нам, виборцям, тепло від тих минулих і позаминулих обіцянок. Народний депутат від партії регіонів "гаспадін" Чечетов висловив з трибуни парламенту: "Караван то идет..." От і йде. А де і коли буде його зупинка? А поки що, маємо, те, що маємо. Підвищення цін на енергоресурси, на комунальні послуги, на товари першої необхідності зростають постійно. А різні антинародні реформи, як ото пенсійні, земельні?

 

А невиплата чорнобильцям і дітям війни передбачених законо пенсій, а також намагання позбавити пільг афганців, шахтарів, вчителів, працівників культури, колишніх в'язнів концентраційних таборів? От таким - то шлахом "идет караван".

Здається мені, що тепер заманити виборця гречкою не вдасться. Виборець усвідомив, хто є хто, і зрозумів, що ви опікуєтеся нашим округом тільки в передвиборчий час, а після, забуваєте про всі свої обіцянки.

 

Петро Прийдун


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Шановний Петро Прийдун.
    Я бачу Ви також аналізуюте стан речей, подій, який тільки - тільки розпочинається. Хочу підкинути ще одну невеличку тему для розміркування.
    Починаючи з вересня 2011р. декілька шановних громадян вже ведуть збори підпісив на підтримку кандидатів, наймають штат спосторерігачів та осіб, які вже бігають по місту та ведуть агітацію. Я вже не буду говорити про ряд не двохзначних виступів, заяв та статтів в пресі на на інтернет ресурсах.
    Процес пішов, а ми стадо на би гречки з кіло два та пообіцять щоб кінець світу в 2012 році не настав, бо тереба картоплю садить...
  • Я очень сильно сомневаюсь, что избиратели наконец-то что-то поняли. Они до сих пор ждут доброго дядю, который поведет их в светлое будущее.
  • Прілєтіт вдруг валшебнік в галубом вєртальотє і бесплатна пакажет кіно... ))) На років так 4-5 покаже..
  • К нам идет караван с гречкой из Кетая? Таки Азаров не шутил...