radomyshl.com Радомышль
 
03 січня 2012
-

У Радомишлі під Новий рік полковники міліції стають Дід Морозами

У Радомишлі під Новий рік полковники міліції стають Дід Морозами

У Радомишльській школі-інтернаті для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що на Житомирщині, Новий рік розпочався з вітань шефів – Міністерства внутрішніх справ України. Цього разу на зустріч з дітьми, як і 11 років поспіль напередодні Нового року, приїхали працівники Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного Центру МВС України на чолі з керівником генерал-лейтенантом міліції Іваном Прокоповичем Красюком.

 

Зустрічали гостей, уже традиційно, в актовій залі навчального закладу, де зібралися діти молодшого шкільного віку разом зі своїми наставниками. Втім сьогодні дівчатка та хлопчаки були не школярами, а героями улюблених казок, мультфільмів та кінофільмів. Кожен з них заздалегідь обрав свій новорічний образ, а відтак і готував відповідний костюм, звичайно, не без допомоги старших товаришів та вихователів.

 

 

Загалом, як розповіла директор школи-інтернату Надія Предко, сьогодні тут навчається близько сотні дітей, хоча ще не так давно педагоги та вихователі навчального закладу опікувалися утричі більшим дитячим колективом.

- Дуже тішить, що наші діти знаходять нові родини, батьків і, головне, сімейний затишок. Ми всіляко допомагаємо їм у цьому і завжди підтримуємо, і створюючи належні умови для розвитку та навчання, і супроводжуючи у їх подальшому становленні в житті, звичайно, не без допомоги шефів.

Надія Петрівна розповіла, що серед випускників школи є й ті, хто продовжив навчання в юридичному ліцеї ім. Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ, а відтак у подальшому обрали професію правоохоронця.

Зустріч гостей з дітьми розпочалася з безпосереднього живого спілкування. Невимушеність бесіди поступово продовжили святкова програма, підготовлена працівниками підрозділу Державного НДЕКЦ МВС. Відтак дітлахи разом зі справжнім експертом-криміналістом допомагали Снігуроньці розшукувати довкола зеленої красуні ялинки ліки для Діда Мороза, без яких він не може прибути на свято.

А у роль справжнього доброго веселого та всерозуміючого Діда Мороза вперше в житті, як потайки сам розповів, вживався начальник відділу Державного НДЕКЦ полковник міліції Володимир Журавель. Разом з казковими героями діти розгадували загадки, брали участь у різноманітних конкурсах, змагались за перемогу у командних іграх та водили хоровод довкола ялинки, що запалала новорічними вогнями.

На завершення зустрічі всім дітлахам вручили подарунки, серед яких і щедрі вітання від торгівельної фірми «Тетра пак», регіональний представник якої Алла Ігнатенко побажала дітям та педагогічному колективу навчального закладу побільше світлих та радісних днів у Новому році.


Уже наступного дня 30 січня до школи-інтернату знову завітали шефи. Цього разу представники кадрового апарату обласного Управління МВС привезли солодощі та фрукти до новорічного столу вихованців, а також настінний календар, спеціально виготовлений за малюнками дітей на тему, якою вони бачать роботу міліції.

Як повідомив начальник Управління кадрового забезпечення УМВС України в Житомирській області Микола Будзінський, доручення передати цей подарунок вихованцям інтернатного закладу дав особисто Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко. А відтак і вручали його школярам від імені головного міліціонера країни з найщирішими та найкращими побажаннями.

Маленькі вихованці з цікавістю розглядали роботи своїх однолітків та наперебій обговорювали, де саме варто розмістити календар, що відліковуватиме кожен новий день 2012 року. Допоки вирішили передати його до бібліотеки. Хоч нині і розпочалися шкільні канікули, однак навіть зараз там завжди є діти.

Отож, поділившись у ці казкові новорічні дні часткою свого тепла душі та серця з тими, хто цього потребує, без сумніву, кожен з нас стаєі багатшим та щасливішим.

 

 

 

Алла Ващенко,
СЗГ УМВС України
в Житомирській області


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Yours is a cleevr way of thinking about it.