radomyshl.com Радомышль
 
04 січня 2012
-

Дива можливі! Головне - бажання!

Дива можливі! Головне - бажання!

Цього року новорічний настрій – діло кожного особисто: хочеш свята – створи його собі сам. Не порадувала зима ні морозом, ні снігом. Та і у місті особливо святкової атмосфери немає. Новорічна ялинка, що одиноко височить на Соборному майдані, не компенсує нестачі відчуття свята ні в місті, ні в душі.


І яким же було моє щире здивування і захоплення, коли я випадково ввечері побував у парку ДП «Радомишльське лісомисливське господарство» (краще знаного нами як Лісгосп). Керівництво підприємства, незважаючи ні на кризу, ні на погодні умови, створило свято як для себе, так і для всіх нас. Незчисленна кількість новорічних прикрас, вогнів, гірлянд, новорічні персонажі та привітання «З Новим роком!» - все це перетворило парк Лісгоспу, який і так завжди тримають у чистоті та у дуже презентабельному вигляді (не соромно і самому прийти і гостей міста привести на екскурсію), на казкову галявину, де одразу поринаєш у дитинство і хочеться просто радіти Новому року і насолоджуватись святковою атмосферою.
Побачене не залишило мене байдужим. Хочу щиро подякувати адміністрації ДП «Радомишльське лісомисливське господарство», та особисто директору Олександру Миколайовичу Гладишу за новорічний настрій, за небайдужість та за те, що піклується не тільки про Лісгосп та його прибутки, а й про всіх нас та не дає забувати, що, не дивлячись ні на що, зараз новорічні свята, а в душі завжди має бути місце святу.


А ви, дорогі земляки, обов’язково відвідайте парк Лісгоспу! Приведіть туди дітей, бо для них це диво буде справжнім. Єдине, чого не вистачає всій цій красі – сніг. Але тут людина безсила. А тому давайте радіти тому, що маємо, створювати собі свято, і не забувати про вдячність небайдужим нашим землякам.

 

Дива можливі! Головне - бажання. ДП «Радомишльське лісомисливське господарство»

Дива можливі! Головне - бажання. ДП «Радомишльське лісомисливське господарство»

Дива можливі! Головне - бажання. ДП «Радомишльське лісомисливське господарство»

Дива можливі! Головне - бажання. ДП «Радомишльське лісомисливське господарство»

Дива можливі! Головне - бажання. ДП «Радомишльське лісомисливське господарство»

 


З повагою,
депутат міської ради С.А. Заяць


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Так. Я там вже років з 5 не був, але ще 5 років тому там було чисто, охийно та файно!!!
 • Пане Заяць! От ви ніби народилися нещодавно)) Вже давно-давно там такі прикраси.. А якщо заглянути ще далі, то є й стадіон і туалет культурно облаштований.. І навіть альтанка із оригінальною стежиною до неї.. А влітку у озері квітнуть лілії.. Навіть рибка плаває)) Але то всьо фінгя! Ви б написали, як пан Гладиш в аварію потрапив, пожаліли б бідолагу і його розбиту шкоду.. зароблену непосильним трудом.. і смачним матом.. так багато сторін в пана гладиша.. а скільки думок про нього в самому лісгоспі.. так же його всі "люблять"... Напевне, за парк прекрасний і диво новорічне..
 • Вельмишановний пане Козіянчук! От знаєте ,скільки разів читала ваші коментарі, все мені хотілось вам написати, але стримувалась, а от тут уже якось не можу. Слухайте, у вас дитинство було? Ви новий рік любите? Чи може ні? Бо як ні – тоді ще півбіди. Зрозуміло… а коли так, то мені трохи дивно читати такий жовчний коментар з приводу новорічних прикрас. Ну при чому там шкода, аварія…. Яка В ДАННОМУ КОНКРЕТНОМУ ВИПАДКУ різниця, за що «люблять», а за що ні директора лісгоспу…..
  Людина (я маю на увазі автора) описала своє захоплення тим, що парк дійсно гарний! І що на відміну від центру міста, де стоїть нещасна коса-крива ялинка з трьома гірляндами, як-небудь накинутими, люди можуть прийти до лісгоспу та хоч дітям показати, що таке новорічне свято, розумієте? І дитині в цьому випадку абсолютно «паралельно», деколи і яку машину розбив дядя директор… невже ви не можете абстрагуватись від проблем сьогодення і просто помилуватись гарним прикрасам? Знайдіть в собі якійсь позитив, ну хоч раз…))))
  З Новим роком, пане Козіянчук! Позитиву Вам і радості! Бо від наших з вами дискусій влада не зміниться, краще не стане, але жити все одно треба. Так що, всього Вам найкращого в Новому році! Посміхайтесь частіше! Це продовжує життя)))

  Що ж стосується самого парку – так, те, як прикрасили його цього року, дійсно вражає! І я можу так говорити, бо дуже люблю це місце і дуже часто там буваю. У різні пори року! Минулого Нового року там також було гарно, до того ж був сніг, але не так було. Не так. Цього року вони дійсно постарались! І тут хочеться подякувати людям, які все це робили, прикрашали, тратили свій час,сили і фантазію. Одним словом – молодці!
  Бо говорити у нас всі майстри. А критикувати – то взагалі! А щось зробити – тут уже не так все добре. А тому дякую і з Новим роком!
 • LadySpring, знаєте, а ви так і не вловили контекст.. Жопу лизати депутати вміють, а самі робити - ніхріна! Від кого залежить наш благоустрій? Від того ж депутата що писав цю статтю, якого я в очі не бачив, і той же парк міський, до якого дорога як до кладовища (хоча через парк зразу можна і туди). Я хочу і буду висловлювати своє фе завжди, коли бачитиму оте лайно в центрі міста.
  Хочете радіти життю? Вперед на сайти домогосподарок, любителів кроликів, хом'ячків, котів та іншої тварюки. А якщо хочете написати про парк - 10 світлин із творчими коментарями і маршрут папірня-лісхосп забитий дітьми із батьками. І вам раджу критикувати владу. НІчого їй на лавах почивати. Нехай пашуть, як прокляті, бо всі прокляті, хто живе за рахунок такого бідного народу. А в мене завжди класний настрій.. Всім такого бажаю. І треба не лише в парк, а й в ліс заходити, милуватися красою не штучною.. Тільки, прошу, не смітіть хоч там..
 • я вас принаймні не ображала, шановний. і на яких сайтах мені проводити вільний час і взагалі, що менні робити, я сама розберусь. ваші поради залиште собі. і чому мені радіти , я теж знаю. мені просто цікаво, а що конкретно ви зробили для благоустрою??? га? а як ви не знаєте цього депутата, чи іншого, то чого ж ви чіпляєтесь??? звідки ви знаєте, що він зробив, а що ні???? він по вашому округу???? чого ви всіх під одну гребінку зачісуєте???як вас щось не влаштовує - записуйтесь на прийом до Харитончука, до Ткачука, до Тужика, до депутата по вашому округу,врешті решт, і висловлюйте своє фе. а жінкам хамити на сайті - це не чоловіча справа. і вас не красить.

  я все вловила, повірте мені. це ви не вловили. я вас як нормальну людину з новим роком привітала, а ви мені огризаєтесь. де ваша розсудливість, мужність і гідність ????

  і саме головне - ви завжди і під кожною новиною на цьому сайті поливаєте ВСІХ брудом. всіх. і тих, про кого стаття, і тих, хто написав, і тих хто відкоментив, а головне тих, хто насмілився вам відповідати і з вами не погодитись. знаєте, я теж не задоволена владою, мені теж багато що не подобається. але я тут не виписую перли на тему які всі козли. а роблю своє життя кращим. як я це роблю - моя справа.

  в останнє по доброму вітаю вас з новим роком і різдвом. перечитайте ще раз попередній мій коментар, та і саму статтю врешті-решт! може і ви нарешті вловите сенс написаного! а він полягає в тому що робтники лісгоспу прикрасили гарно парк і люди можуть прийти і порадіти красі. ну написав би це не депутат, а якийсь Петренко - вам би легше стало? і не треба сваритись з людьми в такі світлі свята. невже вам не хочеться свята.... не розумію.

  я вас прошу, не треба мені відповідати! ви так відіб*єте охоту в людей будь-що коментувати на цьому сайті. бо шось прокоментуєш, а тут раз, і нахамили тобі, облили брудом, обізвали..... відправили на сайт для домогосподарок..... не тільки ви маєте право на власну думку. поважайте і інші. БУДЬ ЛАСКА.
 • LadySpring, ото вже цяця.. lol Мій, як і ваш обов'язок взяти з держслужбовця. Ваша пасивність мене замучує.. І пишете, як дуже знайома мені людина. Та годі вже.. Мої здобутки набагато скромніші депутатських.. Не крав дежкошти - хвакт, не розхвалюю людей, яких в народі не люблять - хвакт, нічого не вклав в місто - теж хвакт Навіть не підмів ніразу - і то правда! Ба! Не знаюся з жодним депутатом! Ніколи не був у них на прийомі, ніколи не пожимав руку... Навіть благодійністю не займався..
  Невже мені все це треба пройти, щоб заслужити право критикувати? Мені застрелитись? От бачу, що живемо як в дірці і всіх закликаю: огляньтеся! Пішов в магазин - брудні черевики через те, що дороги тупо нема - з кого взяти? В магазині ціни ростуть - в кого питатися? Де не глянь - бардак, а можновладці при кастюмчіках, посміхаються і "все добре"! Україна для людей!
  Європа, тільки трішки недорозвинена..
  Якщо ви навчилися робити життя кращим - діліться! До чого тут такий прихований егоїзм? Але я вам скажу який основний рецепт нормального, рівного суспільства: відповідальність перед громадою. Будь-кого. Не сємачки в магазині жрати, а працювати, не хамити, а бути люб'язним при виконанні зобов'язань. Чому так завжди коментую? Бо мовчать.. Значить з усім згодні. Радієте життю? Значить згодні... ми вам руки викрутимо, а ви мовчіть далі..
 • Критикувати зажди легко, однак, давайте не будемо опускатися на рівень "люмпенів" у розумінні Карла Маркса. Кожен з нас взмозі зробити місто (район, вулицю, парадне) кращим, чистішим, гарнішим, зручнішим і д.т.., головне бажання та мета.
  Перш ніж зневажати місто у якому живеш, запитай себе, що дало місто особисто тобі? а, що зробив для нього ТИ?
 • Tranceliker,
  Це дуже добре вміти якісно обливати брудом, але як на мене - Ви, шановний Олександре трішки перегинаєте палицю. Я з багатьма Вашими коментарями погоджуюсь, скажу відверто багато Ваших поглядів співпадають з моїми, але Ви не маєте відчуття тактовності. В данному випадку мені самому були край неприємні Ваші коментарі. Ви не відчуваєте настрою данної публікації. Я вчора прогулючись з своїм улюбленним песиком відвідав той парк у ліс. госпі, звичайно Я виріс з того віку щоб тим всім любуватись, також багато подорожуючи мене тяжко таким здивувати, але я побачив на власні очі як по парку прогулювалась сім'я з дітлахами: Я не зможу передати настрій тих дітей, те захоплення, ту ейфорію, але Я це відчув!!!
  Я Вас попрошу, не мішайте все в одну помийну яму, перш ніж коментувати - трішки думайте.
  Не величка порада: чому б Вам не публікувати статті від свого імені, на цьому саті це можливо, Я чомусь не бачив жодної Вашої публікації лишень коментарі...? Адже Ви самі зможете задавати тему, потім активно її обговорювати, (обіцяю підключатись до обговорень).
 • Я визнаю, що був НАДЗВИЧАЙНО нетактовним. І визнаю, що не стримався і образив "дівчину-весну". І совість мене поїдала ці кілька днів.. Хочу попросити пробачення перед всіма, кого образив. Але не перед тими, хто несе відповідальність. Якщо когось особисто не влаштовує мій тон - пишіть, що саме не так. Кілька висновків я для себе зробив.. Дякую за критику.
lol Мій, як і ваш обов'язок взяти з держслужбовця. Ваша пасивність мене замучує.. І пишете, як дуже знайома мені людина. Та годі вже.. Мої здобутки набагато скромніші депутатських.. Не крав дежкошти - хвакт, не розхвалюю людей, яких в народі не люблять - хвакт, нічого не вклав в місто - теж хвакт Навіть не підмів ніразу - і то правда! Ба! Не знаюся з жодним депутатом! Ніколи не був у них на прийомі, ніколи не пожимав руку... Навіть благодійністю не займався..
Невже мені все це треба пройти, щоб заслужити право критикувати? Мені застрелитись? От бачу, що живемо як в дірці і всіх закликаю: огляньтеся! Пішов в магазин - брудні черевики через те, що дороги тупо нема - з кого взяти? В магазині ціни ростуть - в кого питатися? Де не глянь - бардак, а можновладці при кастюмчіках, посміхаються і "все добре"! Україна для людей!
Європа, тільки трішки недорозвинена..
Якщо ви навчилися робити життя кращим - діліться! До чого тут такий прихований егоїзм? Але я вам скажу який основний рецепт нормального, рівного суспільства: відповідальність перед громадою. Будь-кого. Не сємачки в магазині жрати, а працювати, не хамити, а бути люб'язним при виконанні зобов'язань. Чому так завжди коментую? Бо мовчать.. Значить з усім згодні. Радієте життю? Значить згодні... ми вам руки викрутимо, а ви мовчіть далі..
Цитата  |   | 
4 січня 2012 17:01
-->