radomyshl.com Радомышль
 
21 лютого 2012
-

Радомишльськоге Управління Держтехногенбезпеки запрошує вступити до вищих навчальних закладів МНС.

Радомишльськоге Управління Держтехногенбезпеки запрошує вступити до вищих навчальних закладів МНС.

Вступ до вищих навчальних закладів МНС у 2012 році
Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області проводить відбір кандидатів для вступу на денне відділення у вищі навчальні заклади МНС України.
Відбір проводиться до Національного університету цивільного захисту України (м. Харків) та Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси), за спеціальностями:
«Цивільний захисту» (термін навчання – 5 років).
«Пожежна безпека»   (термін навчання – 5 років).
 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»  (термін навчання – 5 років).


Для вступу необхідні сертифікати ЗНО з математики, української мови та фізики або хімії (на вибір) та вступний іспит з фізичної підготовки.
Для участі у конкурсі запрошуються громадяни України віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту, або закінчують середні навчальні заклади у 2012 році, за станом здоров'я придатні до військової служби, мають добрі показники успішності і за своїми діловими та моральними якостями можуть проходити службу у пожежно-рятувальних підрозділах.


Звертаємо Вашу увагу, що за напрямом підготовки (спеціальністю) «Пожежна безпека» приймаються кандидати тільки із числа осіб чоловічої статі.
Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі необхідно звернутися до районних (міського) відділів (секторів)  Управління Держтехногенбезпеки в області або до відділу контролю за діяльністю органів виконавчої влади, кадрового та правового забезпечення Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області за адресою:
м. Житомир, вул. Героїв Пожежних, 67-Б
Телефон для довідок: (0412) 24-19-69, 42-15-28

При собі необхідно мати паспорт або свідоцтво про народження.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.