radomyshl.com Радомышль
 
13 березня 2012
-

Звернення Радомишльського відділу ведення реєстру виборців до громадян

Звернення Радомишльського відділу ведення реєстру виборців до громадянНовий 2012 рік багатий не лише на чемпіонат Європи з футболу 2012, але і на більш політичні події. У жовтні нас чекають вибори народних депутатів Верховної Ради України. Саме цього року громадяни матимуть змогу здійснити своє волевиявлення та обрати депутата до Верховної Ради України. Отже, щоб ваш голос не був втраченим, ви обов'язково маєте перевірити себе в списках виборців. Адже багатьом громадянам України, які мають право голосу, надто знайома ситуація, з якою їм доводиться стикатися періодично, від виборів до виборів — їхніх прізвищ немає у списку виборців, інших внесено двічі, неправильно вказані персональні дані чи адреса. Така ситуація порушує конституційні права громадян, а саме: позбавляє можливості віддати свій голос за того чи іншого кандидата чи політичну партію. Або ж виникають ситуації, що викликають сумніви щодо чесності та прозорості виборів: у списках для голосування залишаються прізвища людей, які померли; або тривалий час проживають в іншому місті, за іншою адресою, а дехто, навіть, змінив громадянство та виїхав за межі держави. Ці та інші моменти дратують громадян, викликають обурення, призводять до конфліктних ситуацій.

Маємо повідомити, що 22 лютого 2007 року набрав чинності Закон України "Про Державний реєстр” виборців, який визначає правові та організаційні засади створення і ведення єдиного Державного реєстру виборців в Україні. Дотримання норм цього закону сприяє вирішенню вищевказаних проблем. Відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців” виборець може бути включений до реєстру лише один раз — за зареєстрованим місцем проживання та адресою житла виборця. Тому, для більш точного і об'єктивного наповнення реєстру, а також запобігання виникнення помилок та неточностей звертаємось до всіх виборців України з пропозицією уточнити свої персональні дані. Це можна зробити особисто, маючи при собі паспорт громадянина України, а якщо особа не здатна пересуватись самостійно, то вона може письмово уповноважити на таке звернення іншу особу.

Про своє конституційне право обрати багато хто згадує тільки в день голосування і не знаходить себе в списках виборців, але щось змінити буває вже запізно, це викликає знервованість та напругу на дільницях. Отже, краще заздалегідь уточнити свої дані і спокійно йти на дільницю в день голосування.
Запршуємо вас звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою:
м. Радомишль, Соборний майдан, 12, 2-й поверх будинку РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.