radomyshl.com Радомышль
 
24 березня 2012
-

ЄвроВело пройде через Радомишль

ЄвроВело пройде через Радомишль

Що таке ЄвроВело – європейська мережа багатоденних велосипедних туристичних маршрутів. Проект Європейської Федерації Велосипедистів, який існує вже з 1994 року і на данний момент має 15 маршрутів по всій Європі, це понад 60000 км.

Асоціація велосипедистів Києва розпочала роботу над створенням веломаршруту Євровело в Україні. Маршрут №4 проходить територіями Бельгії, Німеччини, Чехії та Польщі, а тепер і України. Це понад 4000км.

Точка входу маршруту на територію України уже визначена з боку польського координаційного центру. Це пропускний пункт Шегині Мостиського району Львівської області (єдиний прикордонний пункт з Польщею, який можна перейти пішки, а не машиною).

 

ЄвроВело пройде через Радомишль

 

Європейська Федерація Велосипедистів не приймає рішення щодо нитки маршруту на території України — це відповідальність зацікавлених організацій в Укрнїні, які виступлять і координаторами проекту в майбутньому.Однак, європейці виставляють головні вимоги до маршруту:

 - маршрут повинен завершуватися у Києві;

 - тверде, якісне покриття шляху (вже наявне або можливе в майбутньому);

 - маршрут може йти місцевими дорогами з незначним транспортним рухом або ж окремо створеними велосипедними доріжками;

 - маршрут повинен проходити через населені пункти, що мають туристичну інфраструктуру (наземний транспорт, готелі, ресторани). Такі пункти повинні бути через кожні 70-100 км маршруту.

 

Українська частина маршруту пройде шістьма областями, в тому числі і Житомирською областю. Дякуючі окремим велосипедним активістам, та й громадській організації «Прогресивний Радомишль» вцілому, Радомишильський район вдалося включити в систему велосипедних туристичних маршрутів ЄвроВело. Мало того, Радомишль потрапив до списку тих міст де туристи зупиняться на ознайомлення з містом, його історією та визначними місцями, також це буде зупинка наніч.

 

 

Секція Від До Км.

1

Шегині

Львів

79

2

Львів

Золочів

68

3

Золочів

Кременець

101

4

Кременець

Острог

77

5

Острог

Полоне

82

6

Полоне

Житомир

97

7

Житомир

Радомишль

71

8

Радомишль

Київ

104

 

 

Такий масштабний проект, як ЄвроВело, зазвичай втілюється не один рік і ми зараз перебуваємо на його початковому етапі в Україні. Однак, ініціатори хочуть завершити роботу над базовим варіантом концепції проекту, зокрема визначити ймовірний шлях маршруту, вже у березні 2012 року, аби презентувати його на щорічній зустрічі Європейської федерації велосипедистів у Відні 29 березня.

 

До обговорення запрошуються:Радомишильська Районна Державна Адміністрація, Мерія м. Радомишль, велоклуби, велосипедисти які добре знайомі з дорогами району і окремих зацікавлених осіб.

 

Підготували:ГО “Прогресивний Радомишль”

Тел контактної особи:063-588-09-88

e-mail:shurickk@ukr.net

 


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • aleksandr +100500
 • Можна було б, але як за рік забезпечити те, що я перерахував? Влада це бачить? Інвестори є? Влада зацікавлена взагалі? Я не сприймаю це серйозно бо не вірю цій владі. Не в людей, які можуть і хочуть, а владі. Ви, як людина, що бачить зсередини всю ситуацію, можете дати точно відповідь на питання: чи реально ПРИ ТЕПЕРІШНІХ УМОВАХ І ВЛАДІ задовільнити європейські стандарти організаторів?
 • Не боятся по таким дорогам ездить. Или еще не знают, что их ждет.
 • ну, в очередной раз опозоримся
 • Введу ясність: ЄвроВело - проект на постійній основі. Це не чемпіонат Європи з футболу, який пройшов і про нього забули (не хотів цим образити футболістів). Розвиток велосипедної та туристичної інфраструктури для постійного прийому туристів. Наприклад: Українці їдуть цим маршрутом з Києва до Прагі, Європейські туристи в цей час з Брюселю до Києва, десь під Берліном вони пересікаються:). Європейці, користуючись велосипедом як транспортним засобом, за рік проїжають до 30 тис. км. І дуже багато людей, які свою відпустку витрачають на подорожування велосипедом з однієї країни до іншої, через третю, по вже функціонуючому в Європі, велосипедно-туристичному маршруту ЄвроВело. Проблема в Радомишлі навіть не в дорогах (хоча це також проблема), давайте запитаємо себе: " чи готові Радомишляни зустрічати Європейських туристів"?...
 • Переночевать- покушать? Да, вменяемых заведений наверно и нет, знание языков у персонала отсутствует.
 • Яке ЄвроВело? До нас он приїжджають "сталічниє звьозди" і обсирають з усіх сторін, а ми ще хочемо їм про місто цікаве розказати!?? Треба змінити його до невпізнання, а особливо молодь, що лише пожиранням спиртного зайнята і вирощуванням м'язів на стероїдах (жаль, що не мізків). В нас руїна не тільки в місті, а й у головах. Наш готель (коли я в ньому був цієї осені) відверто пахне застоєм, там ніхто його не провітрює, вночі грає музика і танці, звукоізоляція нульова, меблі - велкам ту совок, а воду гарячу включають на замовлення. У туристів від такого колеса повідпадають від їх велосипедів.. А до речі про велосипеди.. В нас є достойний сервіс, місце, де можна їх зберігати? Невже ми думаємо, що за рік так просто все це організувати? Я не уявляю, як влада все це організує, доріжки як прокладе.. До смітника нещодавно їхав - думав піддон розтрощу, - дороги нема! На фоні цього лайна мені видається, що або влада, або ще хтось просто займаються популізмом. Вам треба ОГОГО... які кошти!
 • Tranceliker, Відразу не реально. Цей проект буде реалізовуватись на протязі 3-ох років. До фіналу нам вдасться дечого домогтись. Цей маршрут пройде і через Житомир - і там теж не так все гладко. Житомир звичайно більш розвинений в плані туризму, але велосипедна інфраструктура там відсутня!
 • Tranceliker,
  Шановний Олександре. От Ми зараз маємо два варіанти розвитку подій:
  1. Включаємо задню і кажемо що наше місто не придатне для прокладання через Радомишль велосипедного маршруту ЄвроВело, можу запропонувати пустити його наприклад через Малин. Там місто чуть в кращому стані.
  2.Сідати за стіл переговорів з владою, думати як піднімати соціальний та культурний рівень населення і розвивати місто. Робити все можливе, для проведення ЄвроВело через Радомишль.
  Воно звичайно все жахливо і не приємно, можу Вас зрозуміти, але ж це унікальний шанс... Може і варто було би ним скористатись?...
 • Sashko, в мене є багато ідей.. winked
 • Це реально хороший шлях, щоб зробити якісь позитивні зміни в цьому місті. Проблем до вирішення безліч. Але декілька з них дуже важливі: дороги, якість води, наявність купи сміття. Яка у вас сьогодні текла вода з кранів? Часом не іржава? ))))) Жаль, що фото не можна викласти. Скажіть, що буде, якщо вранці туристи захотять вмитись і відкриють краник з водою? Гірше і не придумаєш, щоб відлякати туристів. )))) Сумно, що таке місто, опинилось в повній ямі. Зрозуміло, що порядок в місті розпочинається із свідомості кожного. Та деякі проблеми не ми можемо вирішити. Чому вода така?Чому хлорують, відключаючи на 3 дні? В інших місцях на ніч. А якість води не покращується. чому не ремонтують дороги? Як завжди відповідь одна - не має грошей. Чому в інших місцях віддалених від Києва на все це знаходять гроші? Пишучи коментарі та статті, на жаль, проблеми не вирішаться. А жаль втрачати такий хороший шанс для підвищення статусу міста.
 • Может кто-то и создаст приемлемый ночлег/ питание для любителей велосипедофф, если есть большой дом- огромных инвестиций и не требуется, языковой барьер при желании быстро устраняется, но дороги...
 • Ну, на мою думку, сідати за стіл переговорів зі "Владою" - це досить безглуздо. На даний час, як відомо, в Україні проводиться Євро 2012, тому фінансуються лише міста його проведення, але як ми бачимо, вони не сильно розвиваються, у всіх напрямках. А бюджет нашого міста не дозволяє навіть виплатити заробітну плату двірникам. Так, є досить великі "Благодійні" внески в бюджет міста, які як би добровільно платять середні підприємці. Але на жаль ці гроші, на мою думку, не ідуть на розвиток міста. тому подумайте, чи варто погіршувати життя підприємців, які ледве утримують сімю
winked
Цитата  |   | 
27 березня 2012 13:44
-->