radomyshl.com Радомышль
 
02 квітня 2012
-

Міліціонери разом з вихованцями школи-інтернату висадили фруктовий сад

Міліціонери разом з вихованцями школи-інтернату висадили фруктовий сад

Останній тиждень березня для вихованців Радомишльської школи-інтернату, що на Житомирщині, став особливим не лише тому, що це був період весняних канікул, а й тому що, практично, щодня вони разом з шефами-міліціонерами впорядковували територію свого навчального закладу. А завершилась весняна толока минулих вихідних висаджуванням саджанців фруктових дерев.

Суботнього ранку навчальний заклад, як завжди, гостинно вітав своїх шефів – керівників Управління внутрішніх справ України в Житомирській області та Радомишльського РВ УМВС, які цього разу прибули з особливою місією – разом з дітьми закласти новий ряд фруктового саду.

Аби визначитись з обсягом робіт та завданнями для кожного з навчальних класів, а також їх помічників - міліціонерів, - усі разом зібрались на подвір’ї навчального закладу, де директор школи-інтернату Надія Предко й оголосила кожному його ділянку роботи.

 

 

Житомирські міліціонери разом з вихованцями школи-інтернату висадили фруктовий сад. ФОТОВідтак восьмикласники разом з шефами, озброївшись лопатами та відрами, вирушили до саду. Саджанці яблунь, груш, слив та персиків розмістили у залежності від особливостей кожного виду та сорту. Найбільш теплолюбивих поближче до господарських приміщень, аби захистити від вітрів. Діти, відчуваючи важливість справи, по-дорослому серйозно й відповідально допомагали шефам та уважно дослухались до їх порад у подальшому догляді за саджанцями. 

Відразу потому взялися за обкопування дерев, не забули й про оброблення саду від шкідників. Тож, не зважаючи на примхливу весняну погоду, настрій у всіх був бадьорий та заповзятий. 

Не відставали в роботі й молодші вихованці школи. Діти загрібали торішнє листя, фарбували ворота, паркан, літню альтанку, скопували клумби.
Особливою гордістю дітей та вчителів нині є спортивний майданчик, що вмістив відразу декілька ділянок: поле для гри у волейбол та баскетбол, дитячий майданчик, бігові доріжки та силові й гімнастичні тренажери тощо. Упродовж минулого тижня школярі разом з шефами добре попрацювали над його впорядкуванням: оновили загорожу, пофарбували спортивний інвентар, відремонтували та встановили нові лавки, подбали і про належне покриття для поля.
- Посадити та виростити дерево – це одна з найбільш благородних місій людини. Так вважали і наші предки: «Посади дерево, вирости сина і збудуй будинок». Відтак перший крок на шляху осягнення життєвих мудрощів вихованці школи уже зробили, а ми їм у цьому допомогли, чому дуже раді, - поділився своїми враженнями перший заступник начальника УМВС України в Житомирській області Микола Будзинський. 

Житомирські міліціонери разом з вихованцями школи-інтернату висадили фруктовий сад. ФОТОЗагалом, за словами директора школи Надії Предко, працівники органів внутрішніх справ є добрими друзями та помічниками дітей у багатьох справах, а відтак ті завжди їх чекають та радіють кожній новій зустрічі. 

Житомирські міліціонери разом з вихованцями школи-інтернату висадили фруктовий сад. ФОТОЖитомирські міліціонери разом з вихованцями школи-інтернату висадили фруктовий сад. ФОТОЖитомирські міліціонери разом з вихованцями школи-інтернату висадили фруктовий сад. ФОТОЖитомирські міліціонери разом з вихованцями школи-інтернату висадили фруктовий сад. ФОТОЖитомирські міліціонери разом з вихованцями школи-інтернату висадили фруктовий сад. ФОТОАлла Ващенко, СЗГ УМВС України в Житомирській області

 RuporZT


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.