radomyshl.com Радомышль
 
08 січня 2009
-

В Радомишлі пограбували іноземного нареченого.

В Радомишлі пограбували іноземного нареченого.В Житомирський області в місті Радомишлі молодики пограбували іноземного нареченого.

23-річний узбекистанець Алік (ім’я змінено – авт.) прибув до України в листопаді 2008 року з метою одруження. В Радомишлі його чекала наречена. Сам молодий чоловік навчався і працював у столиці нашої держави. Проживав разом зі своєю нареченою в Радомишлі.

Проте недобропорядна поведінка з боку декількох мешканців райцентру викликала в іноземця сумнів щодо гостинної України. Буквально зранку 4 січня Алік став жертвою злочину. Троє невідомих молодиків накинулися на нього посеред вулиці у м.Радомишлі та, погрожуючи йому застосуванням фізичної сили, відкрито відібрали його особисті документи, мобільний телефон та гаманець, у якому знаходилось щось близько 70 гривень.

Іноземець, не зволікаючи, звернувся до місцевого відділку міліції.

За словесним портретом зловмисників, який описав правоохоронцям потерпілий, було складено орієнтування. Невдовзі працівники міліції затримали й самих підозрюваних – двох жителів с.Лутівка Радомишльського району, 29-ти та 26-ти років, та 18-річного жителя райцентру. Алік упізнав у затриманих своїх кривдників. Все викрадене у них було вилучено та благополучно повернуто господарю.

Наразі за даним фактом порушено кримінальну справу за ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Підозрюваним у скоєнні цього злочину загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Джерело: «Журнал Житомира»
-


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • за мобильный и 70 грн теперь пусть в тюрьме попарятся, придурки
  • Бля, невже за таке зараз можуть вбити? Страшно й на вулицю виходити.... recourse
  • там вроде про убийство ничего не сказано, но могут и убить за червонец...
  • А хіба не вбивали в Радомишлі зі 250 грн на трьох??? Таке вже було, і винні сидять