radomyshl.com Радомышль
 
05 квітня 2012
-

Звiт мiського голови перед виборцями - ВСТУП

Звiт мiського голови перед виборцями - Вступ

Міська рада представляє та забезпечує інтереси територіальної громади міста. Відповідно до частини 6 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" до вашої уваги пропонується звіт про роботу міського голови та виконавчих органів ради з листопада 2010 року по грудень 2011 року.

Депутатський корпус міської ради 6 скликання складається із 36 депутатів, 18 з яких обрано за партійними виборчими списками, а половина прямими виборами у 18-ти мажоритарних округах.

Депутати міської ради – належно підготовлені фахівці, які вміють працювати за нинішніх не простих соціально-економічних умов. Виконавчий апарат міської ради прислухається до їхніх думок, враховує пропозиції та зауваження.

В складі депутатського корпусу у відповідності до ст. 27 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" зареєстровані фракції ВО "Батьківщина", "Сильна Україна", "Українська селянська демократична партія", "Партія Регіонів", "Народна партія", "Соціалістична партія", Партія "Фронт змін", "Комуністична партія".

Нинішній депутатський корпус відповідально ставиться до вирішення тих складних проблем які існують в місті. Всіх депутатів міської ради об'єднує розуміння і відповідальне ставлення до їх вирішення.

Минув рік роботи міської ради 6 скликання. Міська рада працювала над підвищенням ролі і відповідальності у розв'язанні проблем: це стосується дитячих садочків, земельних питань, об’єктів комунальної власності, водопостачання.

За звітний період проведено 12 сесійних засідань міської ради, на яких прийнято 247 рішень важливих для міста, зокрема: -про міський бюджет; -про соціально-економічний розвиток міста; -про затвердження Програм заходів місцевого значення; -про затвердження собівартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста; -про напрями і обсяги фінансування дорожніх робіт по місту; -про затвердження ставок земельного податку згідно нормативної грошової оцінки та інших.

В 2011 році прийнято сім програм: Профілактика злочинності в місті Радомишлі на 2011-2016 роки. Міська програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами вмісті Радомишлі на 2011-2020 роки. Програма розвитку земельних відносин на території міської ради на 2011-2013 роки. Програма підтримки професійно-технічної освіти міста Радомишля на 2011-2013 роки. Забезпечення пожежної безпеки в місті на період до 2016 року. Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2011-2014 роки.

Активну участь у вирішенні проблем міської громади брали постійні комісії. За звітний період було проведено:

12 засідань комісії з питань планування бюджету, фінансів і управління комунальною власністю, соціально-економічного розвитку міста та інвестиційної діяльності (голова Григорович М.С.);

12 засідань постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, будівництва та архітектури (голова Яковишен В.А.);

3 засідання постійної комісії з питань законності правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян ( голова Мазуркевич С.Ю.);

2 засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування ( голова Капранчук О.В.);

Одне засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я освіти, культури і спорту та роботи з молоддю( Цвік Г.В.). Керуючись Законами України "Про благоустрій населених пунктів" і "Про відходи" та узагальнивши досвід кількох міст України, розроблена нова редакція та затверджено "Правила благоустрою території у місті Радомишлі".

В другому півріччі 2011 року спеціалістами міської ради розроблено новий Статут територіальної громади міста, який відповідає вимогам законодавства України. Статут затверджений комісією з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування і винесено на розгляд сесії.

В звітний період у відповідності до Кодексу законів про працю та 10 законів України: "Про колективні договори", "Про працю", "Про охорону праці" , "Про відпустки" та інших, розроблений колективний договір, який затверджений сесією та зареєстрований у районному відділі праці та соціального захисту населення. У відповідності до Податкового кодексу та змін до законодавства розроблено 15 нових Положень міської ради.

Підготовлена до затвердження Інструкція по діловодству в органах місцевого самоврядування.

Одним із важливих інструментів роботи депутата міської ради, що допомагає належним чином реалізувати свої права та виконувати передбачені законодавством обов'язки, є депутатський запит та звернення. За звітний період міська рада розглянула чотири депутатських запити та звернення депутатів Приймак В.М., Капранчук О.В., Міхненко З.А., Іщенко В.В., Забігайло В.В.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Пане Ткачук, а ви готуєтесь до вело-Радомишль, чи й далі ховатимете голову в пісок? Може це мені вийти і порівняти дороги, поставити світлофори і проконтролювати всі заклади харчування в місті, може мені треба малолітніх недоумків виловлювати біля дискотек і лишати недоторканими володарів цих закладів. Ви живете ніби в іншому світі. Аби гірше не було.. Як і всі інші попередники.
 • Коментар був видалений в зв'язку з порушенням авторських прав
  Адміністрація сайту
 • господин типа мэр( пишу вас с маленькой буквы, до большой вы ещё недоросли) вам не надоело корчить из себя чиновника коим вы не являетесь,вы хоть раз по городу пешком прошли, с людьми говорили, с людьми которые проклинают тот день когда поставили подпись напротив вашей фамилии.У вас никогда нет средств на город, времени на помощь вашему электорату и вы никогда ничего не можете.Наш мер и позор это слова синонимы.И вы хотите принимать гостей с Евро,принимать велопробег, то есть обоср....ся на всю Европу. Если после этого вас с позором снимут то оно того стоит. И ещё одно, в вашем докладе ни слова, что сделали лично вы мээээээээээээээээээээр
 • Двічі перечитав цей так би мовити "звіт" і так і не зрозумів: а що ж власне зроблено? про що звітуються? Таке враження, що міськрада в засідці (12 сесійних засідань, ще 12 засідань, ще 12 засідань, 3 засідання, 2 засідання). Скільки ж можна засідати? Може пора щось робити?
 • Депутати міської ради – належно підготовлені фахівці, які вміють працювати за нинішніх не простих соціально-економічних умов.
  Расскажите, где они проходили подготовку, сколько лет длилось обучение. Уверен, выпускной экзамен все они сдали на "пять" по двенадцатибальной шкале.
  Заинтересовал пункт "Профілактика злочинності в місті Радомишлі на 2011-2016 роки", в интернетах нагуглить ничего не удалось.
Коментар був видалений в зв'язку з порушенням авторських прав
Адміністрація сайту
Цитата  |   | 
6 квітня 2012 21:23
-->