radomyshl.com Радомышль
 
09 квітня 2012
-

"Прогресивний Радомишль" - інтерактивний семінар в Радомишлі

ГО "Прогресивний Радомишль" провела інтерактивний семінар в Радомишлі

30 та 31 березня в приміщені “Радомишильського Професійного Ліцею” був проведений інтерактивний семінар на тему “Демократія”, “Громадянське суспільство” та презентація Європейського Молодіжного Фонду в Україні.

Організаторами семінару виступили представники РГО “Прогресивний Радомишль”.

За підсумками даної зустрічі, більшість учасників інтерактивного семінару зацікавили подані теми. Близько 80% учасників задоволені семінаром і виділяють цей захід з-поміж інших позакласних заходів, які проводяться протягом року. Більше того, молодь має бажання продовжити спілкування та більше дізнатися про Європейський молодіжний фонд та роботу громадських організацій, зокрема про РГО “Прогресивний Радомишль”.

Учасники щиро вдячні організаторам за цікаве та корисне спілкування і відкриті нові можливості. Є й такі, що вже готові долучитися до прогресивного і позитивного руху радомишльської молодіжної громадської організації.

Тож чекаємо поповнення в родині “Прогресивного Радомишля” з новими ідеями та проектами.

Подяка керівництву ліцею за сприяння в проведені заходу, а також СМГО «Центр європейських ініціатив»

 

ГО "Прогресивний Радомишль" провела інтерактивний семінар в РадомишліГО "Прогресивний Радомишль" провела інтерактивний семінар в РадомишліГО "Прогресивний Радомишль" провела інтерактивний семінар в РадомишліГО "Прогресивний Радомишль" провела інтерактивний семінар в Радомишлі

 

ГО “Прогресивний Радомишль”

 


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Полностью согласен с Shaggy.
    Уверен, ГО идет верным путем, и по дороге его ждет много попутчиков)
  • Одним з головних завдань суспільства є розширення кругозору молодого покоління. Привиття усвідомленості їх безпосередньої участі у становленні тих чи інших норм життя - морально-етичних, культурних і т.д..
    Робота ініціативної групи в напрямку всестороннього розвитку міста/района приречена до краху без підтримки однодумців. Один в полі не воїн. Все в наших руках.