radomyshl.com Радомышль
 
13 квітня 2012
-

ПриватБанк організував суботник у Радомишлі

ПриватБанк організував суботник у Радомишлі

Днями в райдержадміністрації проходила нарада, що стосувалася благоустрою міста, селища, сіл району. У ній взяли участь керівники установ, організацій, районних служб, сільські голови. Проводив нараду голова РДА І.ХАРИТОНЧУК

- Зійшли сніги, і одразу, мов на долоні, стало видно і невеликі смітники, і стихійні звалища непотребу, якими сьогодні буквально завалені місто і населені пункти району. – сказав, зокрема, Ігор Анатолійович. – Побутове сміття скидається обабіч доріг, в лісосмугах, лісах, паркових зонах. Як же боротися зі зловмисниками, котрі це роблять, як привчити радомишлян і жителів сіл не смітити в громадських місцях, на берегах річок, озер, у зонах відпочинку? Адже справедливо мовлять в народі: «чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

Особливо це стосується приватного сектору. Бо часто можна бачити дошки, дрова, будівельні матеріали, які лежать просто на тротуарі і довго не прибираються. До цього ще додаються побутові відходи у мішках, пакетах, які виставляються приватниками на дорогу. Між тим, мало хто з них укладає договори на вивезення побутових відходів. До цього питання слід поставитися серйозно.

Говорив Ігор Анатолійович і про те, що треба навести порядок на кладовищах, місцях поховання радянських воїнів, що поклали свої життя, визволяючи місто і села району. Звертаючись до сільських голів, голова РДА просив їх допомогти одиноким односельцям відремонтувати огорожу, пофарбувати або побілити паркани. У цьому зголосився надати допомогу (фарбою, іншими матеріалами) депутат обласної ради Володимир Пехов, котрий ініціював толоку з масштабного прибирання шести районів, у тому числі і Радомишльського.

Спеціаліст районної ради О.Лисак продемонструвала присутнім слайди із зобра-женнями стихійних сміттєзвалищ біля сільгосптехніки, на Рудні, біля колишньої котельні ЗОШ №3, біля молокозаводу та ін. Розміри цього людського злочину перед природою, вражають.

Проте ніхто крім нас не наведе лад у власному домі. І кому, як не нам, дбати про благоустрій своїх населених пунктів, усією великою громадою позбавити їх від смітників, прикрасити клумбами, насадити алеї з лип, берізок, каштанів. Цю думку висловлювали перший заступник голови РДА О.Прокопенко та голова райради В.Тужик. Про умови використання безробітних на громадських роботах (в тому числі й на прибиранні територій від сміття), вела мову директор районного центру зайнятості О.Кучерявенко.

Слушні поради з приводу того, як боротися зі згаданим вище негативним явищем, висловили Великорацький сільський голова М.Романенко, директор психоневрологічного інтернату О.Ігнатова та ін.

А те, як здійснити це на практиці, показали працівники Радомишльського районного відділення ПриватБанку. 31 березня вони у повному складі, на чолі зі своїм керуючим і депутатом міської ради В. Яковишеним, вийшли на суботник. Вирішивши навести порядок у міському парку, приватбанківці не лише прибрали все сміття біля дитячого майданчика, а й посадили 30 молодих берізок (див. знімки).

Потрібно сказати, що вже традиційно що-весни ПриватБанк проводить такий суботник, який минулого року став загальнонаціональним. У березні 2012 р. лідер банківського ринку України ПриватБанк відзначив 20-річчя з дня заснування. Він постійно виступав організатором різних екологічних акцій, а цього року проводив загальнонаціональний суботник під гаслом «До 20-річчя ПриватБанку - 20 тисяч дерев».

Відтак, працівники Радомишльського районного відділення ПриватБанку в числі перших, без зайвих слів довели, що подібний вчинок під силу будьякому трудовому колективу і засвідчили це конкретною справою на благо міської громади.

 

ПриватБанк організував суботник у РадомишліПриватБанк організував суботник у РадомишліПриватБанк організував суботник у РадомишліПриватБанк організував суботник у РадомишліПриватБанк організував суботник у РадомишліПриватБанк організував суботник у РадомишліПриватБанк організував суботник у РадомишліПриватБанк організував суботник у РадомишліПриватБанк організував суботник у РадомишліПриватБанк організував суботник у РадомишліПриватБанк організував суботник у РадомишліПриватБанк організував суботник у Радомишлі

Л. ДЕРЕВ’ЯНКО


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • банда ПриватБанка замітає сліди після злочину?
 • Оппа, рекламка ПриватБанку!!!
 • Типо приватбанк с человеческим лицом?
 • Ну люди хоть что то делают)))) Хвалю))) wink А пошли бы и все поубирали!!!чем сидеть и комментировать)
 • ПіАр це чи не піар, але люди зробили Радомишль трохи чистішим.
  Це краще, ніж порсто сидіти, читати щось в інеті і коментувати це...
 • А той, хто не смітить зробив НА БАГАТО більше! Бо у влади обов'язок організовувати прибирання парку. А Приват тут піариться. От скажу, що я бачив сам. Рано-вранці 7 квітня я пішов прогулятися до парку.. десь о 8 годині. Тиша, ніяких дискотек. Проходжу повз "фонтан", якщо можна його так назвати і бачу, як жіночки вигрібають сміття, листя до купи. Тут одна з них, піднявши пляшку чи то від пива, чи то від горілки кидає через стіну в сторону лікарні,примовляючи "ви бачите, як кидають, чуть по мені не попали". З іншої стіни триповерховими матми доносяться слова образи, мовляв, чого це ви тут розкидалися. Та жіночка не зупинялась і жбурнула ще кілька пляшок. З-за стіни вже понеслася бурхлива лайка, мовляв, ти така сяка попала нам в автомобіль швидкої! Далі я вирішив пройти повз взаємне приниження чоловіка та жінки. Не знаю, чим закінчилось, але брат на днях прихворів і до нього відмовились їхати, мовляв, з водієм домовишся - приїде, а так, - помирай вдома сам.
  Повернувшись до теми, зазначу, що й без привату парк прибирається. А за дерева - дякуємо. Побажав би більших зарплат працівникам привату, хоча б + ще одну мінімалку ))
 • на другому фото пiдпалене листя горить, за це не маленький штраф, wink
 • Молодцы,хвалю,нужно было не только ПриВату убирать, вокруг парка есть много организаций, типа : больница, Даи, но в первую очередь на уборку парка нужно вывести владельцев "Люкса"и их компанию (посетителей дискотеки- школьников).
  Кто-то написал что это пиар ПриВата- не вижу обходимости в этом,просто люди сделали хорошее дело.
wink А пошли бы и все поубирали!!!чем сидеть и комментировать)
Цитата  |   | 
14 квітня 2012 09:34
-->
wink
Цитата  |   | 
26 квітня 2012 01:12
-->