radomyshl.com Радомышль
 
16 квітня 2012
-

Радомишльські лісівники на спартакіаді

Радомишльські лісівники на спартакіаді

Такі змагання серед працівників лісових господарств вже стали традицією. Цьогоріч змагання проводились з таких видів спорту та ігор: шахи, шашки, доміно, більярд та перетягування канату. Спартакіадні старти проходили на території Радомишльського ЛМГ, зокрема, в дендропарку та приміщенні музею флори та фауни. Головним суддею цих змагань виступив Б. Шльомін, Ю. Тимошенко, чий досвід і компетентність — поза сумнівом.

Перше місце на спартакіаді виборола команда Білківського лісництва (лісничий В. Петренко), друге загальнокомандне місце у адмінперсоналу, третє місце вибороли фізкультурники Кримоцького лісництва (лісничий В. Романенко).

Найсильнішими в перетягуванні канату стала команда Кримоцьких лісівників, в яку входили Д. Гальченко, І. Гальченко, Ю. Гарбаренко, Б. Нечепоренко, І. Папірний.

Переможцями у окремих видах змагань стали: більярд - І. Папірний (Кримоцьке лісництво), шахи — О. Пузіков (адмінперсонал), серед гравців у доміно відзначився В.Шиманський та В. Петренко (Білківське лісництво). В. Петренко також відмітився, як найвправніший в шашках.

Приємно відзначити, що поряд з молоддю впевнено відчували себе й ветерани спортивного руху підприємства: І. Стрембулевич (буддільниця), В. Ангелов (автотранспортний цех), О. Пузіков і В. Крисяк (адмінперсонал), І. Писаренко (Радомишльське лісництво), Б. Лінгович (пенсіонер)

Така спартакіада засвідчує прихильність лісівників до спорту. Тому, ми ми можемо бути впевнені і розвитку спортивно-оздоровчої роботи в колективі.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.