radomyshl.com Радомышль
 
23 квітня 2012
-

Відмінний виступ Радомишлян на Чемпіонаті України з рукопашного бою

Відмінний виступ Радомишлян на Чемпіонаті України з рукопашного бою

Відмінний виступ наших спортсмені ДЮСШ з рукопашного бою на Чемпіонаті України.

11-14 квітня Миколаївська область, с. Коблево на базі відпочинку «Лотос» відбувся Чемпіонат України з рукопашного бою серед юніорів, юнаків та молоді. В чемпіонаті брали участь 21 область, 670 спортсменів починаючи з дітей 10 років.

Нашу область представляли м. Житомир 12 спортсменів,ДЮСШ м. Бердичів 10 спортсменів. З нашого району виступало 11 спортсменів ДЮСШ для яких ці змагання були вперше такого високого рівня.

Спортсмени змагались в двох видах легкому та дозованому контакту. На змагання кожна область заявила най сильнішим складом кожен спортсмен добре підготовлений. Кожен поєдинок проходив в запеклій боротьбі, перемогу виборювали спортсмени які чітко виконували вказівки тренера, добре тренувались та мали велику волю до перемоги. Що можна сказати про наших дітей яки стали фіналістами України;

2-місце - Гаєвський Артур, учень ЗОШ №3, вікова категорія10-11років, 45 кг. легкий контакт (семі). Сидоренко Денис, учень Гімназії, вікова категорія10-11 років, 55 кг.легкий контакт (семі). Ляшков Костянтин. учень Гімназії, вікова категорія12-13 років,50кг.дозований контакт . Голімбієвський Юрій, учень с. Краснобірка, вікова категорія10-11років,65кг.легкий контакт (семі).

3-місце - Матюшенко Святослав, дві нагороди учень Гімназії, вікова категорія12-13 років, 35 кг. легкий контакт (семі). Сич Богдан, учень ЗОШ №3, вікова категорія14-15 років, 70 кг. дозований контакт. Сидоренко Денис, учень Гімназії, вікова категорія10-11 років, 55 кг. дозований контакт. Голімбієвський Юрій, учень с. Краснобірка, вікова категорія10-11років,65кг дозований контакт.

Також відмитим добрий виступ наших спортсменів яким не хватило балів до перемоги; Романенко Іван 10років, Гросс Микола 10років, Первушин Олександр 10років, Лахманюк Данило 10років, Шляховий Владислав 12років.

Хочемо подякувати за допомогу у змозі виступу на змаганнях, колективу ДП «Радомишльському ЛМГ», ТОВ АПВЄ-АВТО. ПП. Грасс В. Сокотунову О. Павленку А. Шатиловичу В. яки стали на сторону в розвитку дитячо-юнацького спорту м. Радомишля.

 

 


Відмінний виступ Радомишлян на Чемпіонаті України з рукопашного боюВідмінний виступ Радомишлян на Чемпіонаті України з рукопашного боюВідмінний виступ Радомишлян на Чемпіонаті України з рукопашного боюВідмінний виступ Радомишлян на Чемпіонаті України з рукопашного боюВідмінний виступ Радомишлян на Чемпіонаті України з рукопашного боюВідмінний виступ Радомишлян на Чемпіонаті України з рукопашного боюВідмінний виступ Радомишлян на Чемпіонаті України з рукопашного боюВідмінний виступ Радомишлян на Чемпіонаті України з рукопашного боюТренер-викладач вищої категорії С.І.Дзюба


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.