radomyshl.com Радомышль
 
01 травня 2012
-

Правоохоронці затримали нерозмитнені машини

Правоохоронці затримали нерозмитнені машини

Інспекторами ДАІ затримано дві машини, які перебували на території України з порушенням митних правил.

Працівниками взводу ДПС з обслуговування стаціонарного посту №1, зупинено автомобіль Мерседес, під керуванням 27-річного мешканця Брусилівського району.

Під час перевірки документів встановлено, що вищевказаний автомобіль перебуває на території України з порушенням митних правил.

Дана подія зареєстрована в Радомишльському райвідділі, триває перевірка, повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Житомирській області.

Цього ж дня працівниками взводу супроводу УДАІ через таке саме порушення було затримано автомобіль БМВ, під керуванням 30-річного мешканця Донецької області. Водія з автомобілем доставлено до Житомирської митниці, триває перевірка.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Шансы выжить в ДТП больше в десятилетней машине, предназначенной для продажи в евросоюзе, чем в тазике, пусть и новом, за те же деньги купленном здесь- сравните краш тесты ланос, амулет, авео, QQ и БМВ или что они там задержали.
  • aleksandr
    якщо не дотримуваться швидкісного режиму то можна убиться і на БМВ і на великому позашляховику. на ютубі багато реальних цьому прикладів.
  • Обычно в ДТП не менее двух машин. Если не обоюдное нарушение, то один соблюдал правила, в т.ч. и скоростной режим, а второй- нет. Рассматривается ситуация, когда в едешь, никого не трогаешь, и тут на тебе- джигиты на лысой резине. Или зимой на летней. Или пъяный/ покурил веселой травы/ заснул за рулем/ лопнул тормозной шланг/ рулевая тяга/ неровность дорожного покрытия привела к неуправляемому поведению авто и так далее...
  • з цим звичайно не поспориш, але Ви почали тему про те, що шанси вижить в ДТП кращі в тих хто їде в старенький іномарці, а не у вітчизняних ВАЗах і ланосах, на , що я написав свою думку...
    а , що до того : "когда в едешь, никого не трогаешь, и тут на тебе- джигиты на лысой резине
    так от, я за себе не боюсь, тому що правил стараюсь дотримуваться, а от, що викине хтось інший із учасників руху це вже питання інше...