radomyshl.com Радомышль
 
02 травня 2012
-

28 квітня у Радомишлі відбулася Толока

28 квітня у Радомишлі відбулася Толока

28 квітня на Поліссі відбулася Толока. Приєдналося до неї і наше місто. В Радомишлі подекуди дійсно відчувається, що людям не байдуже, що їх хвилює, де вони живуть, який вид відкривається з вікна, де граються їх діти…

Одна справа, якщо мова йде про приватні помешкання, де кожен сам собі хазяїн, господарює у своєму обійсті і знає, що робить все це для себе. Інша справа – багатоповерхівки з загальними парадними та спільними подвір’я ми. Тут у людей психологія дещо інша: є своя квартира – там я і господар. А те, що спільне, завжди можна звернути на владу, ЖЕКи, двірників, погоду, сусідів… і перелік нескінченний.

Я, як депутат Міської ради, обраний громадою, що проживає по вулиці Воїнів – Інтернаціоналістів та вулиці Толбухіна, взявся за проведення та координацію Толоки, навіть не підозрюючи, які свідомі і готові до праці громадяни проживають в цих мікрорайонах. Навіть не зважаючи на те, що ця субота була робочим днем, мешканці добровільно і дружно взялися до роботи. Звичайно, далеко не всі господарі квартир приєднались до спільної справи, як кажуть «Нет предела совершенству», все ще попереду.. . Свідомість суспільну і громадську не так просто віднайти зараз у людських «умах».

Працювали всі, від малого до великого. Навіть дітвора дружно і завзято підмітала тротуари, фарбувала лавки і під‘їзди. І все це – з великим ентузіазмом, посмішкою і неабияким запалом. А мешканці будинку №4 по вул. В.Інтернаціоналістів навіть закупили шифер за власний кошт та відремонтували вхід у підвальне приміщення. По вул. Толбухіна загородили дитячий майданчик і так звану «Зелену» зону, відремонтували дитячу гойдалку біля будинку № 12, що останні роки стояла поламана та не пофарбована, жителі вулиці порекопали клумби, працівники ЖитлоРемсервісу полагодили вхід до під‘їзду 1 у будинку № 12 та крім цього - під‘їзду 2 за адресою вул. Мала Житомирська 48-а, що фактично знаходиться на вул. В.Інтернаціоналістів.

По В.Інтернаціоналістів, скільки там живу, завжди проблемною ділянкою залишались сходи між 4-м та 3-м будинками. Сходи, а точніше їх майже цілковита відсутність, була серйозною проблемою особливо взимку, коли пройти там було не можливо. Або обходь, або ламай ноги. Багато звернень громадян отримували представники місцевої влади, депутати, в тому числі і я. Звичайно, власним коштом відремонтувати ці сходи проблематично. Але все можливо – головне бажання! Я звернувся із заявкою та переліком необхідних матеріалів до депутата Обласної ради Володимира Пехова. В рамках проведення Толоки ним було надано матеріали, що знадобились для ремонту сходів та приведення в порядок території мікрорайонів (цемент, фарбу, металеві труби для поручня, дошки для дитячих майданчиків, вапно, та інше допоміжне приладдя).

Особливо хотілося б відзначити небайдужість та надану допомогу депутата міської ради, а за сумісництвом керівника ЖитлоРемСервісу – 9 Розпутенка О.М., до якого я звернувся особисто та попросив допомоги у проведенні даного заходу. Як результат - було відрядження робітників даної організації, які відремонтували сходи та встановили поручень до них, а також приймали активну участь у Толоці.

Не хочеться довго хвалити і перехвалювати всіх учасників цього заходу, бо всі, хто хотів допомогти, робили це радо і з задоволенням. Кожен вніс свій вклад: В.Пехов зініціював проведення Толоки та забезпечив нас всім необхідним для її проведення.

ЖитлоРемСервіс-9 в особі директора та працівників активно прийняв участь у ремонтних роботах. А мешканці цих вулиць показали, що їм не байдуже, де вони живуть і як виглядає їх рідна вулиця. І ось результат: весна в самому розпалі, а у нас на вулицях все чисто, побілено, пофарбовано, відремонтовано, наші діти граються у нових яскраво пофарбованих пісочницях, у під’їздах пахне фарбою. А все це завдяки тому, що є небайдужі люди. Від імені громади хочу подякувати Володимиру Пехову за подану ініціативу проведення Поліської Толоки, організацію цього заходу та надання необхідних матеріалів для ремонту наших мікрорайонів.

А також особливу подяку хочу висловити тим мешканцям, які вийшли на Толоку та свій вільний час присвятили загальній добрій справі. Я вірю в те, що це тільки початок. Разом ми – сила і можемо поліпшити своє життя – було б бажання!

 

28 квітня у Радомишлі відбулася Толока28 квітня у Радомишлі відбулася Толока28 квітня у Радомишлі відбулася Толока28 квітня у Радомишлі відбулася Толока28 квітня у Радомишлі відбулася Толока28 квітня у Радомишлі відбулася Толока28 квітня у Радомишлі відбулася Толока28 квітня у Радомишлі відбулася Толока28 квітня у Радомишлі відбулася Толока28 квітня у Радомишлі відбулася Толока28 квітня у Радомишлі відбулася Толока28 квітня у Радомишлі відбулася Толока28 квітня у Радомишлі відбулася Толока28 квітня у Радомишлі відбулася Толока28 квітня у Радомишлі відбулася Толока

 

Депутат Міської ради С.А. Заяць


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.


  • Я живу на вул. В-Інтерн. б.№3, хочу сказати, що надзвичайно горжусь тими людьми, особливо нашими дітками, які вийшли на Толоку і безмежно вдячна за організацію цього дійства. Дуже приємно зараз дивитись з вікна на чудовий, яскравий, прибраний дитячий майданчик на якому, як бджілки, рояться наші маленькі жителі. Ще хочу сказати слова вдячності депутату Сергію Зайцю за придбану для діток довгоочікувану качельку, за пісочницю, яка ще чекає на пісок!!! І, звичайно, дякую В. Пехову за наданий матеріал для проведення Толоки! Будемо з нетерпінням чекати розіграшу дитячого майданчика від "Рошен"!!! Можливо, ще одна мрія дітей нашого мікрорайону здійсниться!!!