radomyshl.com Радомышль
 
04 травня 2012
-

Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в Радомишлі

Прогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в Радомишлі

Лиш той, хто у праці свій вік тут прожив,

Це місто у спадок всім нам залишив.

Ці вулиці, храми – надбання батьків –

Усе рукотворне. Це – місто майстрів.

(Л.Гладиш «про Радомишль»)

Раді вітати місцевих жителів нашого прекрасного міста Радомишль!

29 квітня відбулась подія, яка не залишить байдужим жодного жителя міста.

Особливо приємно, що наше місто, разом з багатьма іншими містами, приймало участь у Всеукраїнському проекті «Зробимо Україну чистою», адже так само, як кожен житель, творить історію міста, так само кожне місто творить історію країни. Організатором є громадська ініциатива «Зробимо Україну чистою», координатор проекту в нашому місті – ГО «Прогресивний Радомишль». Мета проекту – спільними зусиллями зробити місто чистішим.

Для здійснення проекту, ми обрали прекрасне, історичне місце – пам’ятник Т.Г.Шевченка і паркову зону навколо нього. Ми обрали цю ділянку тому, що саме сюди потрапляють з автостанції більшість Радомишлян, та гостей міста. Жодне весілля не проходить без фото біля пам’ятника Т.Г.Шевченка. На весні, цей куточок особливо мальовничий. Багато хто з місцевих жителів поважного віку, пам'ятають як приємно відпочивалось у цьому сверику, (верби, що своїми гілками вкривали землю, автомат з газованою водою, кіоск з морозивом, лавки на яких приємно було відпочити з друзями, чекаючи сеансу в кінотеатрі). Уявляете - берези, які там ростуть, були посаджені учнями першої школи більш ніж сорок років тому! І як приємно відпочивати у затінку цих дерев.

Ми мали за честь зробити свій внесок у це прекрасне місце. Ми дуже раді, що до нас приєдналися жителі міста, більшість з них школярі, та молодь, а дехто прийшов з маленькими дітьми!

Кажуть у сучасної молоді немає цінностей, ви б бачили як завзято п’ятнадцятирічні хлопчаки й дівчата чистили плитку, що поросла травою у підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченка! Вони теж бажають жити у чистому і комфортному місті, бажають бути його частиною, його історією. Потрібно тільки подати приклад.

Разом нас було 23 чол., працювали ми лише 3 години, а зробили дуже важливу справу, а скільки позитивних емоцій!

Усією командою прибирали сміття та бур’ян, пропололи зону навколо дерев, прочистили траву навколо від сухого листя, посадили саджанці берези та сосни, також кущі горобини та черемхи, поставили три лавки та урни біля них, прибрали біля самого постаменту Т.Г.Шевченка. На додаток, було встановлено ще 3 лавки на вулицях міста, а саме: на центральній площі міста, на зупинці біля прокуратури, та на зупинці біля школи №5. Заповзятість та оптимізм учасників захоплювали перехожих, які всіляко підтримували та висловлювали вдячність за втілення в життя таку чудову ідею. Жителі із будинку навпроти скверу допомагали носити воду для саджанців, а старенький дідусь дав лопату щоб скоріше йшла робота.

Було вивезено 20 мішків сміття, та бур'яну! На цьому ми не зупиняємося, ми плануемо в найближчий термін налагодити освітлення, також, звичайно, будемо доглядати за нашими саджанцями.

Зверніть увагу! - 23 людини це менше ніж 1 % населення Радомишля, кожен з них виділив лише 3 години свого життєчасу для рідного міста! Уявіть якщо кожен з 15 000 жителів присвятить хочаб 3 години для міста у якому живе, працює, народжує дітей… Уявіть яким прекрасним стане наш Радомишль!

Ми плануємо і в майбутньому проводити подібні акції, будемо раді бачити кожного хто бажає зробити наш Радомишль та й країну кращими.

 

ГО “Прогресивний Радомишль” висловлює щиру подяку за допомогу, та сприяння: ГО “Зробимо Україну чистою”, Міській Раді, ДП ”Радомишильському лісомисливському господарству”, керівництву магазину “Майстер”, соціально-інформаційному порталу “radomyshl.com”, Гальона П.О., Грушко С.В., Папірна Л.Ф., а також всім тим хто побажав залишитись інкогніто, але зробив свій цінний внесок в реалізації даного проекту.

І звичайно ж дякуємо всім учасникам за вдало проведену акцію та гарно виконану роботу.

 

Душа міста – це його люди.

Кожен, хто хоч іноді думає про своє місто,

і вносить часточку себе – оживляє душу міста!

 

p.s. – зовсім скоро, 2-го червня, буде проведено дуже цікавий захід для дітей: «Дивогонкі -2012» детальна інформація: http://www.dyvosvit.com/?p=520

 

Прогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в РадомишліПрогресивний Радомишль - Всеукраїнський проект Зробимо Україну чистою відбувся в Радомишлі

 

ГО "Прогресивний Радомишль"


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Дякую всім хто долучився!!! Атмосфера була незабутня...
  • Ну а як же поставились ті, хто є власником цієї ділянки землі? Нікому ж не секрет, що вся земля в центрі роздєрєбанена. Думаю власники ділянки не сквер хочуть бачити в тому місці. А ще ви зробили добру справу бидлу, яке все трощить, ламає та псує. Тепер у них (бидла) є ще одне місце для реалізації себе, та й буде де посидіти, напитися та побикувати.
  • Молодці, що тут ще скажеш! Цікаво, а колоди дорого було замовити на лави?
  • спочатку статті вірш л.гладиш, значить колоди з лісхоза
  • цікавить їх вартість))
  • хто знає де живе ичим займається Козянчук????? чи Tranceliker???? на почту будь ласка!
  • молодци!