radomyshl.com
 

:

:

:

10 2017
-

² ̲ Ʋ . +

 ² ̲ Ʋ . +

̳ 8 , , .

³ , , . , — , . , , , ’, . Ƴ . — , , , , , , . . .

-, , -, .

³ , ’ , . ³ .

, , - .

P.S. , . , , , . 1,2 . . ³ .

 ² ̲ Ʋ . + ² ̲ Ʋ . + ² ̲ Ʋ . + ² ̲ Ʋ . + ² ̲ Ʋ . + ² ̲ Ʋ . + ² ̲ Ʋ . + ² ̲ Ʋ . + ² ̲ Ʋ . + ² ̲ Ʋ . +

:


!
, .
.
 • 1.2 млн.грн. - круто. Будинок культури не встигши прийняти перших відвідувачів почав зкидати фарбу - це говорить про якісний ремонт чи про професіоналізм так званого культурного керівництва? Сподіваюсь пан Мазуркевич пояснить, чому у свіжовідремонтованого будинку культури облазить фарба? Чи причина та ж само, що й у асфальту, який розтає разом зі снігом? А про що говорять святкові калюжі прамісінько перед входом в РБК? Жінкам треба було не каблуки а чоботи взувати на таке свято. Акустика залу - нікудишня (частину акустичних негараздів можна було б виправити налаштуванням апаратури, але для цього потрібен звукооператор, а в РБК такого нажаль немає). Чи перед ремонтом запрошували до приміщення спеціаліста з архітектурної акустики, чи для Радомишлян така розкіш не обов'язкова? Пану Катерленку треба вивчити сторони: право і ліво - повідомивши людям наприкінці концерту про працюючі ЛІВІ виходи, мались на увазі ПРАВІ виходи, і люди швидко це зрозуміли та вийшли через праві двері. Те що для віщаючого зі сцени ЛІВО - для всіх інших - ПРАВО. Можна звісно списати це на недолік відповідної освіти та досвіду роботи у сфері культури)) Досвід приходить з роками... А в цілому концерт дуже гарний, якщо не звертати уваги на повторюваність номерів, які вже неодноразово звучали на інших концертах (це мабуть для того, щоб Радомишляни мали змогу вивчити ці пісні напам'ять).
 • От бачите, навіть Миколі сподобався концерт, а у пана Тетерського з"явились зауваження. Після концертної програми були викликані "на коврик" Мазуркевич і Катерленко. Керівнику району не сподобався східний танець у виконанні радомишлянки. Цим, на мою думку, нанесено образу цій жінці. Їй потрібно навпаки було виказати респект, хоча би навіть за сміливість! І ще не сподобалось пану голові, що директор РБК Катерленко, по суті, у своєму другому домі, на його відкриття, напередодні 8 березня зробив дуже крамольну річ... привітав зі сцени своїх підлеглих- сімох жінок зі святом)( Тому хто, як то кажуть "у тємі", важко звинуватити мене у підлабузництві до Мазуркевича (отримував від мене на горіхи не раз), але складається дивна ситуація: "найкраща будівля району"- це лаври і бонуси Тетерському і Потієнку, а якщо якісь огріхи- винні стрілочникі Мазуркевич і Катерленко. Ні, пановє, відповідальність у першу чергу на вас! Скажіть, а як по РБК видно, що це бувший будинок уніатських митрополитів і костьол?! Ви є гідними нащадками своїх попередників-комуністів: вони знищували історичні будівлі, засипали сміттям і забуттям історичну пам"ять, а ви її затиньковуєте. Цікаво, а якою була ваша реакція, п.Тетерський, і чи була взагалі, на перешкоджання міською радою вашому підлеглому, спеціалісту з охорони культ. спадщини Науменку В.О, у здійсненні його службових обов"язків з оформлення документів на об"єкт культ. спадщини- бувший суд?! Питання, розумію, риторичне).(
 • Ну і сьогодні наостанок. П. Тетерський зробіть щось своєму однопартійцю-вискочці з БПП Шатиловичу- хай не заважає своїми безглуздими запитами людям працювати. Це ж мене не спинить. Якщо буде для користі справи, по суті, з створення нового музею, то я й сам звільнюсь. Ви думаєте там мед розгрібати завали папєрєдніків. Та й після звільнення у мене з"явиться ой як багато часу замість історії міста, зайнятись вашими з Шатиловичем, й вам подібними історіями людей. А там такі сюжети!!! Ну і зовсім наостанок. Запам"ятайте всі, убогі духом:нам нема чого втрачати крім гідності і честі, справжнього націоналіста може спинити тільки смерть. А вони мені про звільнення))смішні! Вибачте за пафос, добраніч.
 • Східний танок був чудовий, саме він викликав у глядачів приємні позитивні емоції, я стояв у першому ряду праворуч, знімаючи відео, і мені звідти було гарно видно радісні обличчя глядачів. Цей номер був значно цікавіший вивчених глядачами напам'ять номерів (і це номери не тільки РБК). А от щодо привітання Катерленком начебто своїх підлеглих... як казав пан Мазуркевич "на державному концерті повинні виступати професіонали, а підзаборним музикантам не місце на сцені" - тож у естрадному жанрі під назвою "привітання своїх" (який зазвичай займає половину концерту), у нас вже є професіональні артисти: Потієнко, Тетерський, Соболевський та їх заступники.
 • Не кожен може зрозуміти східний танець. В танці можна прочитати все. При совєтах у нас сексу не було, а дітки народжувались. Чомусь східний танець наші очільники вважають танцем . Шкода. Потрібно поїхати на змагання зі східного танцю і насолодитись яскравим видовищем. А наші танцівниці східного танцю завойовували серця багатьох і не тільки в Україні. Школу танцю ,,Латіфа,, під керівництвом Олени Сафонової запам'ятали надовго. Чого були варті всі виступи на концертах. Шкода, що керівництво району не спромоглося матеріально допомогти тренеру в розбудові школи танцю. Ви, ,,панство району,, загубили талановитих дітей радомишльщини. Ми повинні розбудовувати україньську культуру і не забувати про інші надбання. Сором і ганьба Вам.
 • Як говорить наш найсексуальніший, найрозумніший, найкрасивіший, найосвідченіший, найвихований, найобдаровний, найкоректніший, найобізнаний, наймеценатний, най, най, най... депутат міської ради Шатилович В.Л. Ви - Сергій Францович займаєтесь популізмом та хочете попіаритись . А чому б і ні. Запроваджуєте акції про збільшення музейних рарітетів, клопочете за старовинну будівлю суду. А тут якийсь депутат направляє запити знати про право власності музею, надати штатний розклад, про ціни на квитки. Повна брєдятіна. Невже після цих запитів збільшиться кількість музейних експонатів, а може буде знайдене інше приміщення для музею десь у ,,чорта на кулічках,, Любі мої - дивуюсь, чому до цього часу в цій будівлі ще знаходиться музей. І не викуплена БОСАМИ. І наостанок, як Ви пишете: мабуть починаємо далеко заходити, коли ми вже маємо ,,друзів,,. Чи страшно? Так страшно. Але депутат Горлівської міської ради Рибак Володимир не побоявся виступити один на один проти сєпарів, про що і поплатився -знайшли втопленим і закатованим. Він не хотів жити? Хотів, але він став на шлях боротьби. Радомишль - сєпарське місто з бандитськими розбірками чи все ж таки місто, яке хоче жити по європейськи. Поживемо, побачимо...
 • Ремонт РБК це супер шкода що скоро не буде кому там виступати з таким ставленням до творчих людей керівництва відділу культури
 • як казало керівництво: "на державний концерт не можна підзаборних музикантів виставлять... у будинку культури працюють професіонали"... і такі професіонали нажаль не тільки у будинку культури
 • професіонали на заміну підзаборним музикантам:
 • Да, Славко Вакарчук "нервно курит" , але чесно кажучи мені здається всім фіолетово той концерт тому що відколи я звільнився ніхто не відреагував чому звільнивсь що до чого, бо барабану, ніхто з керівництва не зацікавлений в професіональних кадрах Будинку культури
 • Але вірю в те що прийде час коли все зміниться і в культурі будуть працювати найкращі таланти Радомишля
 • ³, , , , ... , ( ) .
 • ³, , ? ? , , , , "".
 • Ой, а що це за штора синього кольору на задньому фоні? Невже сам великий Пікассо приклав руку до її виготовлення? Це її купили чи десь знайшли? Цікаво, скільки тисяч зазначено в кошторисі за цей витвір мистецтва? Цей шедевр символізує надвисокий рівень професіоналізму начебто директора цього закладу... чи начальника відділу культури?
 • . , . !
 • це дуже влучно,який дизайнер підібирав кольри,дуже цікаво
 • ! , , . .
 • Що це було?????????Місцевий Попплвський??????Гидко ! Що з людьми робить влада і гроші.Радомишль гігоче.
 • Я уявляю як Радомишль мріє про нормальні сучасні естрадні концерти
 • Думаю, найближчим часом, наша країна дуже зміниться. І коли не бариги, а нормальні люди матимуть доступ до важливих інструментів влади, ми обов'язково ініціюємо розслідування того, скільки і як було потрачено коштів на ремаонт. Де реально що купувалося, ким привозилось і так далі. Я скажу, що навіть без цих інструментів вже зараз є багато цікавої інформації. Тільки вона, поки що, нікому не потрібна. Але це поки що.
 • І не тільки естрадні. Я мрію про рок-концерт, наприклад.
 • знання про те, який вигляд повинна мати СЦЕНА - в міліції нажаль не навчають... для розуміння таких елементарних речей потрібно хоч трохи бути в темі.
 • , ( , -) ... , , , ... )) , .
 • Зацініть високий професіоналізм... в кого які думки з цього приводу?
 • ', . , , - . , .
 • Шановні Радомишляни! Звертаюсь до всіх небайдужих та активних. Допоможіть привернути увагу до проблемного керівництва культури району - підпишіть петицію http://rayon.org.ua/petition/20/ . Сподіваюсь, це змінить пофігістичне ставлення чиновників до Радомишлян. Примусити полюбити людей ми не зможемо, а от виконувати свої обов'язки - треба привчати.
 • "Как это стало возможным, что в _________ профессиональных работников культуры стали отодвигать, а профнепригодных назначают на руководящие посты? Как можно аморальную и тупоголовую личность поставить на должность _____________ культуры?" - це цитата зі статті про Маріуполь... нічого не нагадує? http://from-ua.com/news/400884-vizivayuschie-foto-novogo-glavi-dvorca-kulturi-v-mariupole-vozmutili-socseti.html
 • Пройшло два тижні після урочистого відкриття будинку культури. Це гарний приклад того, як професіонали вміють просрати 1,2 мільйони громадських грошей. Питання до будівельників: через скільки місяців знадобиться ще мільйон гривень на капремонт будинку культури? Скільки взагалі часу зможе простояти цей будинок культури з таким управлінням?