Радомишль - новини

ПОДАРУНКИ ДЛЯ ДЮСШ ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ В 2020 РОЦІ

Наша молодь не стоїть на місці – вони «крутять» і дуже результативно. Крутять педалі з надзвичайним натхненням юні велосипедисти ДЮСШ і не одноразово радують нашу громаду своїми здобутками. Приймаючи участь у змаганнях різного рівня в 2020 році вихованці ДЮСШ принесли багато перемог для нашої ТГ.

Безумовно не залишаються без уваги тренери-викладачі Пархоменко Р.В., Міщенко В.О., Кухар В.О. які прикладали багато зусиль і вклали душу у своїх учнів за для виховання майбутніх чемпіонів, які прославлять наш рідний край.

Громада дякує і всім юним велосипедистам ДЮСШ, і її наставникам за такі приємні новини і невід’ємний позитивний внесок в історію Нашої територіальної громади.

Не залишились осторонь таких результативних досягнень депутатський корпус міської ради та міський голова Володимир Тетерський, що активно підтримували велосипедний спорт в Радомишльскій ТГ завжди. Сьогодні ДЮСШ поповнилась подарунками, що удосконалять можливості нашої спортивної школи. Урочисто було вручено Першим замісником міського голови Олегом Соболевським три сучасні велотренажери для підтримки фізичної форми в зимову пору року, миючий пристрій «Керхер» для велосипедів, набір форми для секції всіх вікових груп вихованців відділення велоспорту Радомишльської ДЮСШ з символікою нашої ТГ.

Отже, у підсумку, давайте разом привітаємо всіх нас з тим, що наша територіальна громада розвивається в правильному напрямку і молодь активно робить свій безцінний внесок.