Радомишль - новини

У Радомишльському районі чоловік облаштував таємну кімнату з міні-теплицею для вирощування коноплі

6 травня поліцейські Житомирського районного управління виявили в одному з будинків с. Моделів міні-теплицю з вирощування коноплі. Окрема таємна кімната у будинку була облаштована штучним освітленням, вентиляцією та спеціальним поливом рослин у горщиках. За приблизними підрахунками, у приміщенні зростало наркосировини вартістю до 50 тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

«У будинку  розташовувалось кілька кімнат і в одній з них ніби проводились  ремонтні роботи. Однак поліцейські помітили приховані під коробками двері в ще одне окреме приміщення, а зайшовши туди, зрозуміли, чому так нервував господар оселі.

38-річний чоловік облаштував справжню міні-теплицю з вирощування елітної коноплі. Кожен кущ був посаджений в окремий горщик. Водночас у приміщенні господар створив сприятливі умови для зайняття рослинництвом: обладнав спеціальним освітленням, подбав про вентиляцію та поливну систему.

Однак заборонену діяльність припинили правоохоронці. Солідні кущі коноплі  вони вилучили з теплиці. За попередніми підрахунками вартість сировини становить до 50 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України. Вилучене направлено на дослідження до Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафом, піврічним арештом або обмеженням волі строком до 3 років.

Зауважимо, що з травня поліцейські Житомирщини розпочали профілактичні заходи «Мак», які передбачають попередження посіву та вирощування громадянами нарковмісних рослин, а також викриття та припинення таких фактів.