Радомишль - новини

В Радомишлі міліціонери зайнялися «землеробством». ФОТО

В Радомишлі міліціонери зайнялися «землеробством». ФОТОРадомишлі міліціонери зайнялися «землеробством». ФОТО
Проведення весняної толоки уже стало гарною традицією – наведення порядку у великому розпочинається з малого. Працівники міліції Житомирщини упродовж квітня не лише впорядковували будівлі та прилеглі території органів внутрішніх справ, але й вирішили допомогти у цьому вихованцям шкіл-інтернатів. То ж шефська допомога мала практичний характер у буквальному розумінні: міліціонери разом з дітьми працювали по благоустрою та озелененню територій навчальних закладів, висаджували та білили дерева, обробляли клумби, висівали квіти та траву.

Так, 11 квітня до Радомишльської школи-інтернату завітали помічник Міністра внутрішніх справ Петро Грибан, заступник начальника УМВС Микола Будзінський та працівники управління кадрового забезпечення УМВС. У незвичних для дітей спортивних костюмах шефи виглядали добрими помічниками, тому разом працювалось і швидше, і цікавіше.

Кожна з навчальних груп отримала своє завдання. Молодші мали висадити розкішний кущ бузку, а що ще маленькі, то лише один, прибрати на своєму дитячу майданчику. Старші впорядковували численні клумби на території інтернату. Разом з міліціонерами обробляли землю, висівали насіння сортової трави, волочили і, найцікавіше, поливали за допомогою довгих шлангів. Хлопчаки навіть чергу встановили, хто яку клумбу і коли орошатиме. Не забули прибрати і довкола інтернату, аби й вулиця мала чистий та ошатний вигляд.

Як розповів заступник начальника УМВС Микола Будзінський, загалом упродовж квітня міліціонери побували у всіх 25 підшефних дитячих закладах, де разом з дітьми висадили понад півтисячі дерев та кущів.

Окрім того, у рамках проведених заходів впорядковували міліціонери і місця поховання загиблих працівників органів внутрішніх справ, ветеранів Великої Вітчизняної війни, території біля пам’ятників та меморіальних дошок.

ВЗГ УМВС України в Житомирській області

В Радомишлі міліціонери зайнялися «землеробством». ФОТО

В Радомишлі міліціонери зайнялися «землеробством». ФОТО

В Радомишлі міліціонери зайнялися «землеробством». ФОТО

В Радомишлі міліціонери зайнялися «землеробством». ФОТО

Джерело Zhitomir.info