Радомишль - новини

В с.Вишевичі міліція виявила макову плантацію

В с.Вишевичі міліція виявила макову плантаціюВ с.Вишевичі Радомишльського району міліція виявила макову плантацію. Відео
Мак, який виявила міліція вирощували на городі на трьох сотках землі, і явно не для пиріжків, жартують правоохоронці. Бо ж на головках рослин виявили коричневі рисочки – надрізи, які роблять для збирання макового молочка. З нього потім виготовляють опій. З решти врожаю, коли той достиг би, можна було виготовити щонайменше 300 кг макової соломки. На чорному ринку 50 грамів такої сировини коштує 150-200 гривень.

Встановлено, що власником плантації є 50-річний чоловік- менеджер підприємства в Києві. Його “врожай” є рекордний – 19 тисяч 276 рослин. Правоохоронці нагадують, що кримінальна відповідальність настає вже за посів ста рослин маку.

Нагадаємо, на теріторії Житомирської області тривають оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою “Мак-2009”. Працівники міліції щоденно виявляють десятки незаконних посівів нарковмісних культур. Так на вихідних майже 1000 рослин снодійного маку вилучили дільничні інспектори на присадибній ділянці 59-річної мешканки з. Вишевичі.

Інформаційно – розважальний портал міста Радомышль