Радомишль - новини

Злодій заснув на складі, який хотів пограбувати

Злодій заснув на складі, який хотів пограбуватиЗлодій заснув на складі, який хотів пограбувати
Злодій-невдаха затриманий на Житомирщині прямо на місці крадіжки. Ні, зловмисника не взяли «на гарячому»: хлопець просто заснув в офісі сільськогосподарського підприємства, яке він мав намір пограбувати.
Від пограбування аграрну фірму врятували дві пляшки наливки, випадково не допиті співробітниками на робочому місці. Бідняга, спустошив пляшки з алкоголем, солодким сном проспав до самого ранку, поки його не розбудили працівники міліції.
Звільнившись після ув\’язнення, 39-річний Андрій приїхав в гості до старого знайомого. Після розпитої пляшки товаришем, згадав, що колись працював у цьому селі трактористом, але не отримав ділянку землі яку він колись відпрацював, так як в момент виділення землі селянам, вже сидів у в\’язниці. За справедливість і свої порушені цивільні права чоловік вирішив рішуче боротися до переможного кінця.

Через розбите віконне скло він заліз у приміщення сільськогосподарського підприємства. Метою крадіжки була не продукція агрофірми, а бажання викрасти її печаті, за допомогою яких планував пізніше «виписати» себі земельний сертифікат. Здійснити задумане злодієві завадили дві пляшки наливки та «ветеранській» продуктовий пайок, забуті на робочому місці. Не втримавшись від спокуси, рбіжник добре випив, смачно закусив, і настільки розслабився, що не помітив, як заснув.

Горе-злодія викрили працівники підприємства, вранці прийшли на роботу. Зайшовши у всередину приміщення, службовці здивувалися: на підлозі хропів незнайомець. Здивовано працівники не стали будити злодія, а зателефонували в міліцію. Прибулі на виклик правоохоронці, згодом змогли привести чоловіка в почуття, і в буквальному сенсі поставити його на ноги. Відсипався затриманий вже в міському відділі міліції.

Заступник начальника Бердичівської міліції Дмитро Нікурадзе розповів, що прибуття на місце злочину працівники слідчо-оперативної групи затримали раніше неодноразово судимого місцевого жителя. Зловмисник на допиті повідомив: проникнув на підприємство з метою крадіжки печатки, яку хотів використовувати для отримання, нібито раніше не виділеного паю. Але і-за свого фізичного стану він не зміг здійснити задумане, і заснув.
Андрій відбував покарання за крадіжки вже п\’ять разів. Тому перспектива знову опинитися за гратами, зі слів затриманого, його не лякає. Чоловік каже, що «там, по крайній мірі, є на чому спати.

На цей раз за незаконне проникнення в приміщення і викрадення печатки, йому світить три роки ув\’язнення. Після повернення з в\’язниці Андрій обіцяє ще активніше боротися за свій «пай».

Інформаційно – розважальний портал міста Радомышль