Радомишль - новини

Причина масової загибелі риби у Радомишлі.

Причина масової загибелі риби у Радомишлі.Екологічна інспекція в Житомирській області розповіла про причини масової загибелі риби у Радомишлі
20 липня 2009 року в м. Радомишль у ставку на р. Мика, який знаходиться в оренді у ТОВ “Інтеррибгосп”, сталася загибель риби.
З цього приводу Державна екологічна інспекція в Житомирській області (далі Інспекція) спільно з головним державним управлінням охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів і регулювання рибальства в Житомирській області, Радомишльською районою СЕМ, Радомишльським районним управлінням водного господарства проведено обстеження акваторії ставу і ймовірних джерел її забруднення стічними водами.

Про це повідомив заступник начальника інспекції Михайло Павельчук.

Виявлена кількість загиблої риби – 1192 шт. (плитка, щука, судак, окунь).
Фактів скидання неочищених стічних вод з об\’єктів, що знаходяться на берегах ставу (ВАТ “Пиво-безалкогольний комбінат” Радомишль “, каналізаційна насосна станція міського комунального підприємства” Водоканал “) не встановлено.

Відділом інструментально-лабораторного контролю Інспекції на місці проведено визначення розчинного кисню у воді, яким встановлено, що вміст кисню становить 0,9 – 3,2 мг / дм3, що значно менше нормативного рівня кисню (4 мг / дм3)

За попередніми результатами фахівці висловили припущення, що причиною загибелі риби є несприятливі метеорологічні умови, які склалися 16-20 липня (максимальна температура повітря 30-32 градуси), внаслідок яких відбулося зменшення кисню у воді

Остаточні висновки про причини загибелі риби будуть зроблені після проведення ветеринарної експертизи та хімічних аналізів проб води.

Розрахунок збитків внаслідок загибелі риби буде проведена головним державним управлінням охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів і регулювання рибальства в Житомирській області.

Джерело: Житомир.info

Інформаційно – розважальний портал міста Радомышль