Радомишль - новини

Підліток згвалтував та розчленував 9-ти річну дівчинку.

Підліток згвалтував та розчленував 9-ти річну дівчинку.В Житомирі, підліток згвалтував та розчленував 9-ти річну дівчинку.
Згвалтував і розчленував труп дев\’ятирічної сусідки, підліток останки викинув біля будинку жертви.

Звірине за своєю жорстокістю злочин скоєно в Житомирі. Тринадцятирічний підліток згвалтував і вбив дев\’ятирічну сусідку. А щоб труп дівчинки не знайшли, неповнолітній нелюд сокирою відрубав їй ноги і руки, а останки тіла, запакувавши в ранець, викинув у смітник. На жаль, за скоєний злочин нелюд у в\’язниці сидіти не буде, тому що по малолітству він ще не підпадає під кримінальну відповідальність. Нелюда поки будуть перевиховати в спецшколі.

Куплений новенький рюкзак до школи, зошити, іграшки – все в будинку батьків Оксани нагадує про маленьку дочку, яка прийняла мученицьку смерть.Того дня вона захотіла покататися на велосипеді. По дорозі зайшла до однокласника, який проживає по близькості. Самого хлопчика вдома не було, Оксану зустрів його старший брат. Коли через кілька годин дівчинка не повернула додому, її пішла шукати по сусідах бабуся.

Анна Примак, бабуся Оксани згадує, що вона заходила в будинок, куди заходила її онука покататися на велосипеді. Стукала кулаком у двері, але їй ніхто не відчинив. Бабуся пішла до інших знайомих. Вдруге двері відкрив вбивця. На питання: «Оксанка у вас?», Спокійно відповів: «Була, але вже пішла, молодший бат не захотів з нею грати».

Весь вечір і ніч Оксану шукала і міліція, і родичі, і однокласники зниклої. Тіло школярки знайшли вранці під самим будинком, в якому проживала дівчинка. Чоловік, який збирав пляшки, натрапив у контейнері для сміття на великий рюкзак.Коли відкрив його разом з двірником – жахнувся. Всередині лежало понівечене дитяче тіло.

Батько дівчинки Роман Воєводін спокійно говорити не може, згадуючи ті самі страшні хвилини свого життя. «Я глянув, як наше дитя лежить, накрите рюкзаком: ці ніжки маленькі схрещені, сокирою перерубленние, руки відбиті, синяк під правим оком, на брови глибока рана – удар від сокири. Вилиці і губи сині – заклеєні скотчем. Як свідомість сам не втратив – не знаю ».
Неподалік у склепі на кладовищі міліціонери знайшли сокиру і речі дівчинки. А вже через кілька годин допитували і основного підозрюваного: 13-річного сусідського хлопчика. Він незабаром в усьому зізнався.

Рідні дівчинки навіть подумати не могли, що підліток на таке здатний. Брат дівчинки Андрій Примак, каже: Оксана дуже дружила з молодшим братом вбивці. Підліток рідко з\’являвся на вулиці – завжди вдома сидів або за комп\’ютером, або за телевізором. У хлопця мало друзів було, він спілкувався тільки з дітьми меншими, ніж він сам.

Виконуючий обов\’язки начальника міліції Житомирській області Сергій Талько повідомив, що слідчим управлінням порушено кримінальну справу за статтею 115 КК «умисне вбивство при обтяжуючих обставинах». Однак малолітній вбивця може вийти сухим з води. На момент скоєння злочину йому було 13 років, кримінальна ж відповідальність в Україні, як відомо, настає з чотирнадцяти.

Підліток згвалтував та розчленував 9-ти річну дівчинку.

Джерело: kriminal.tv

Портал міста Радомишль