Радомишль - новини

Юлія Тимошенко відвідає Житомирщину

Юлія Тимошенко відвідає ЖитомирщинуЮлія Тимошенко відвідає Житомирщину.
Як повідомили порталу міста Радомишль в прес-службі Житомирської облдержадміністрації, 17 вересня з робочою поїздкою Житомирську область відвідає Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко. Вона має намір прийняти участь у Всеукраїнській нараді працівників лісового господарства.

Голова обласної державної адміністрації планує озвучити проблему відтворення лісу під час зустрічі із прем’єр – міністром.

Юрій Забела під час завтрашньої зустрічі із прем’єр – міністром на Житомирщині збирається зробити акцент на тому, що в області існує проблема щодо створення нових лісів і це за наявності необхідного посадкового матеріалу та технічного ресурсу.

«Житомирщина – найбагатша лісами область України і процес відтворення лісів повинен тривати постійно. На часі для досягнення оптимального рівня лісистості ми маємо додатково висадити 80 тисяч гектарів нових лісів. Однак, для цього потрібні нові площі, тоді як виготовлення проектів землеустрою та державних актів на землі є надто затратними для лісівників. Зокрема, щоб виготовити проектну документацію за 1 гектар у середньому потрібно заплатити 200 гривень. Виходячи з таких розрахунків ми можемо висаджувати у рік максимально 1000 – 1500 га, тоді як потрібно у десятки разів більше.» – каже Юрій Забела.

На думку голови адміністрації двом державним структурам Держлісу і Держкомзему просто необхідно впорядкувати питання безоплатної передачі площ під заліснення.

Портал міста Радомишль