Радомишль - новини

БЛАГОДІЙНИКИ РАДОМИШЛЯ КУПИЛИ ЛЕГКОВИКА ВІЙСЬКОВИМ 30-Ї ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ. ВІДЕО

БЛАГОДІЙНИКИ РАДОМИШЛЯ КУПИЛИ ЛЕГКОВИКА ВІЙСЬКОВИМ 30-Ї ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ. ВІДЕО

Чергова допомога українській армії з Житомирщини. Благодійники Радомишля купили легковика військовослужбовцям 30-ї окремої механізованої бригади.

Підприємці придбали автівку не нову, але ходову. Про потребу у такій машині у Радомишлі дізналися від самих бійців. За кілька днів зібрали гроші. Потому, полагодили її та пофарбували. Зробили це безкоштовно працівники автосалону у Житомирі.

Крім автівки люди придбали ще харчі та літній одяг для бійців. Вже у найближчі вихідні на передову машину привезуть активісти Житомирського Автомайдану.

“Зараз бачите, там обстріли, мінами їх б\’ють. Машин багато виходять зі строю і ми стараємось допомогти, щоб там було, на чому їздити, бо воєнні жаліються, що припустим, їхати за якоюсь бумажкою чи ще кудись, треба МАЗ чи бронетранспортер, а це буде допомога”, – говорить благодійник Микола Силін.

“Звичайно чекають, що ми приженемо цю машину, чекають, що ми привеземо форму літню, чекають, що ми привеземо нормальну їжу, нормальну тушонку, нормальну гречку. Чекають, а як же?”, – додає волонтер Олександр Таргонський.

Джерело: 5 канал