Радомишль - новини

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО В РАДОМИШЛІ. ФОТО. ВІДЕО

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО В РАДОМИШЛІ. ФОТО. ВІДЕО

5 липня біля річки Мика відбулося традиційне святкування Івана Купала. Програма включала в себе багато різноманітних виступів, які зацікавили як дітей так і дорослих. Радомишляни гарно проводили час, танцювали, підспівували, діти бавилися на атракціонах.

Івана Купала в Україні святкували здавна, щоправда з певними відмінностями по регіонах. Перед заходом сонця дівчата плетуть вінки з польових квітів, а потім дістають свічки, запалюють їх і прилаштувавши до своїх вінків, пускають на воду. Згідно з народним повір’ям, якщо вінок пливе добре й гарно горить свічка, то дівчина вийде заміж, а якщо він крутиться на місці — то ще дівуватиме, а як потоне — заміж не вийде взагалі. Якщо ж вінок відпливе далеко й пристане до якогось берега, то значить, що туди дівчина заміж піде.

Обов’язково цього дня стрибали через ватру, аби очиститись.

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО В РАДОМИШЛІ. ФОТО. ВІДЕОКУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО В РАДОМИШЛІ. ФОТО. ВІДЕОКУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО В РАДОМИШЛІ. ФОТО. ВІДЕОКУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО В РАДОМИШЛІ. ФОТО. ВІДЕОКУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО В РАДОМИШЛІ. ФОТО. ВІДЕОКУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО В РАДОМИШЛІ. ФОТО. ВІДЕОКУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО В РАДОМИШЛІ. ФОТО. ВІДЕОКУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО В РАДОМИШЛІ. ФОТО. ВІДЕОКУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО В РАДОМИШЛІ. ФОТО. ВІДЕО

Під час святкового дійства раптом у небі над лугом завигравала своїми барвами веселка. Кажуть, це добрий знак…

Фото: Наш Радомишль/Our Radomyshl

Відео: Володимир Литвиненко