Радомишль - новини

У Житомирі садист розстріляв 14-річну дитину. Фото

У Житомирі садист розстріляв 14-річну дитину. ФотоУ Житомирі садист розстріляв 14-річну дитину.
В житомирську дитячу лікарню з вогнепальним пораненням доставлений 14-річний учень середньої школи № 27 Сергій Терещук.

Сергій і його батьки розповіли журналістові житомирської газети «Свобода» Віктору Котенко, обставини цієї дикої події.

Награвшись вдосталь біля греблі річки Тетерів, Сергій повертався додому, на вулицю Зарічна, 13. Він був не один, а з товаришем, сусідським хлопчиком. Раптово діти були обстріляні.

Почувши постріл, Сергій відчув гострий біль у нижній частині спини – куля увійшла в тіло з косою траєкторії зверху вниз і застрягла в області правої сідниці. Хлопці помітили, що стріляли з вікон розкішної вілли навпроти – з будинку № 6 по вул. Зарічній.

Сергій був госпіталізований і прооперований.

Однак кулю дістати не вдалося – вона застрягла поруч з життєво важливими судинами і нервами та хірурги не стали ризикувати, адже один необережний рух – і дитина може назавжди залишитися інвалідом.

На місце події виїжджала оперативно-слідча група міліції. З огляду на особу власника вілли, справа може зовсім не зрушити з мертвої точки і залишитися безіменним. У слідчих матеріалах вже зроблено запис про те, що «стріляли невідомі особи». Хто ж ці “персони”?

Людина, яку батьки хлопчика небезпідставно підозрюють у скоєнні злочину, добре відомий – це Валентин Олександрович Драган, голова правління, співвласник і колишній директор всесвітньо відомого заводу “Коростенський фарфор”, нині розореного і простоює.

Судячи з розповідей очевидців, так би мовити ця людина відрізняється особливим садизмом і жорстокістю. Відомі випадки, коли він голими руками по-звірячому вбивав попалися під руку тварин і ледве не позбавив життя маленької дитини, чий м\’ячик випадково залетів на територію «фарфорового землевласника».

«І учні, і педагоги – всі в шоці, школа гуде, мов вулик», – розповідає Світлана Миколаївна, мама Сергія. Вона вчителька, викладає в тій же школі № 27, де навчається Сергій. «Я знаю, що в цій країні ми правди не доб\’емся. Але стріляти в беззахисних дітей, які нічого поганого не зробили, просто йшли берегом річки… Це ж не його річка! »

Портал міста Радомишль