Радомишль - новини

СТРАШНА ПОЖЕЖА У РАДОМИШЛІ ПО ВУЛИЦІ ГОРЬКОГО (ФОТО, ВІДЕО)

У ЖИТЕЛЯ РАДОМИШЛaСТРАШНА ПОЖЕЖА У РАДОМИШЛІ ПО ВУЛИЦІ ГОРЬКОГО (ФОТО, ВІДЕО)ЬЩИНИ МІЛІЦІЯ ВИЛУЧИЛА НЕЗАКОННІ ЗБРОЮ ТА БОЄПРИПАСИ

Сьогодні, 31 липня, на світанку по вулиці Горького, 47 сталася жахлива пожежа. З самого ранку жителі Радомишля могли спостерігати величезний стовб диму. А звуки тріскаючого шиферу було чути в зовсім протилежних від осередку загоряння кутках міста.

Очевидці розповідають, що ймовірно почала горіти літня кухня, а звідти вогонь перекинувся й на інші будівлі, зайнялося приблизно о 4 ранку. Вогнем знищено два житлових будинки, сарай, гараж, а також два автомобілі. Температура просто зашкалювала, вікна потріскалися навіть у сусідніх будинках.

Пожежу гасили дві пожежні машини та авто з Лісгоспу. Допомагали також сусіди, відрами носили воду з прилеглої до території криниці. На жаль згоріло повністю все майно. Врятувати не вдалося нічого. Дуже шкода господарів, адже пожежа – це завжди горе.

Шановні Радомишляни, будьте обережні з вогнем, думайте про можливі наслідки.

У ЖИТЕЛЯ РАДОМИШЛaСТРАШНА ПОЖЕЖА У РАДОМИШЛІ ПО ВУЛИЦІ ГОРЬКОГО (ФОТО, ВІДЕО)ЬЩИНИ МІЛІЦІЯ ВИЛУЧИЛА НЕЗАКОННІ ЗБРОЮ ТА БОЄПРИПАСИУ ЖИТЕЛЯ РАДОМИШЛaСТРАШНА ПОЖЕЖА У РАДОМИШЛІ ПО ВУЛИЦІ ГОРЬКОГО (ФОТО, ВІДЕО)ЬЩИНИ МІЛІЦІЯ ВИЛУЧИЛА НЕЗАКОННІ ЗБРОЮ ТА БОЄПРИПАСИУ ЖИТЕЛЯ РАДОМИШЛaСТРАШНА ПОЖЕЖА У РАДОМИШЛІ ПО ВУЛИЦІ ГОРЬКОГО (ФОТО, ВІДЕО)ЬЩИНИ МІЛІЦІЯ ВИЛУЧИЛА НЕЗАКОННІ ЗБРОЮ ТА БОЄПРИПАСИУ ЖИТЕЛЯ РАДОМИШЛaСТРАШНА ПОЖЕЖА У РАДОМИШЛІ ПО ВУЛИЦІ ГОРЬКОГО (ФОТО, ВІДЕО)ЬЩИНИ МІЛІЦІЯ ВИЛУЧИЛА НЕЗАКОННІ ЗБРОЮ ТА БОЄПРИПАСИ