Радомишль - новини

Керівник обласного УМВС прокоментував відео на якому інспектор отримує 100 гривень від водія-дальнобійника. (ВІДЕО)

Керівник обласного УМВС прокоментував відео на якому інспектор отримує 100 гривень від водія-дальнобійника. (ВІДЕО) 

В мережі Інтернет з’явилось відео, зроблене активістами на стаціонарному посту ДАІ на автодорозі Київ-Чоп у с. Кочерові Радомишльського району Житомирщини. За інформацією активістів, вони зафільмували момент отримання інспектором 100 грн від водія-дальнобійника. За вказаним фактом начальник УМВС області Валерій Рудик призначив службову перевірку, матеріали якої будуть передані до прокуратури.

– Міліцією Житомирщини проводиться низка заходів для самоочищення. Водночас ми вдячні активістам та просто небайдужим громадянам, які допомагають нам звільнятись від нечесних та безпринципних працівників, – прокоментував випадок керівник обласного УМВС Валерій Рудик. – За попередньо зібраною інформацією, у нас немає підстав для порушення кримінального провадження за вказаним фактом: водій фури категорично заперечує давання хабара, гроші не були вилучені, інспектор теж вини не визнає. Але я призначив службову перевірку, до матеріалів якої буде долучено назване відео і найближчим часом зібрані відомості будуть передані до прокуратури для прийняття рішення відповідно до законодавства.

Позиція керівництва УМВС щодо фактів порушення працівниками міліції службової дисципліни та вчинення корупційних діянь неодноразово озвучувалась і вона незмінна – принципова перевірка викладених фактів та, у разі їх підтвердження, притягнення винних до відповідальності, у тому числі звільнення з органів внутрішніх справ.

За кожним із випадків неналежного реагування працівників міліції на заяви та повідомлення громадян, порушення дисципліни чи законності під час виконання службових обов’язків, вчинення інших негативних діянь – обов’язкове покарання відповідно до ступеня проступку.

УМВС висловлює вдячність громадянам, які проявляють активну громадську позицію й повідомляють про такі випадки. Номер телефону довіри Управління МВС України в Житомирській області: (0412) 40-75-73.

УМВС України в Житомирській області