Радомишль - новини

РАДОМИШЛЬ СВЯТКУЄ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ. (ВІДЕО)

РАДОМИШЛЬ СВЯТКУЄ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ. ВІДЕО

Сьогодні, 11 вересня на Соборному Майдані у Радомишлі відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури та спорту.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров\’я, він загартовує характер і волю. Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації. Отже, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики як найбільше дітей, молоді, їх батьків.

Радомишльський район залишається одним з найкращих в області з розвитку фізичної культури та спорту. Як і раніше, провідним центром підготовки юних спортсменів залишається Радомишльська ДЮСШ ( директор Кострицький С.П.). У спортивній школі заняттями у спортивних секціях охоплено близько 350 дітей. Колосальну роботу проводять тренери ДЮСШ, які мають призерів та чемпіонів України й області на відділеннях велоспорту ( Пархоменко Р.В. , Міщенко О.В., Кострицький С.П.), рукопашного бою та кікбоксінгу ( Дзюба С.І.), футболу ( Борецький С.В., Пащук С.Г.), боротьби дзюдо ( Товстенко О.П.), вільної боротьби ( Козенко Р.В.), гирьового спорту (Мосійчук О.В.), спортивної аеробіки (Горбачова В.В.) та ін. Кращими юними спортсменами у спортивній школі є Льовіна Анастасія, Кучерявенко Аліна, Неборачко Дар’я, Кухар Віталій, Кухарівській Богдан, Махонько Вероніка, Полончук Данило, Сорочинський Олег, Кухар Петро, Шипаєва Аліна, Мошківський Денис, Люшенко Вадим та ін. – з велоспорту, Шкапіч Владислав, Гаращук Кирило, Грас Микола, Сидоренко Денис, Коваленко Кирило, Оладько Олег, Первушин Олександр та ін. – з рукопашного бою та кікбоксінгу, Коляденко Ірина, Яковенко Вікторія, Стеценко Ксенія, Глущенко Катерина, Степаненко Олена, Нагорга Олена та ін. – з вільної боротьби, Мацапура Максим, Прокопенко Владислав, Латко Денис та ін. – з гирьового спорту, Красна Надія, Андрійцева Аліна, Шевцова Валентина, Писаренко Катерина, Матринчук Артем, Колос Катерина, Давидюк Дмитро та ін. – з боротьби дзюдо, Онопрійчук Сергій, Сичевський Олександр, Рижик Олег, Борецький Ростислав, Кусень Максим, Духніч Михайло, Дем’янович Олег, Клименчук Вадим, Власенко Владислав та ін. – з футболу.

У нелегкі часи для нашої країни районна влада неабияк підтримує спортивний спектр соціального розвитку Радомишльщини.

Не залишаються осторонь проблем і завжди йдуть назустріч у сфері розвитку фізичної культури та спорту вчителі фізичного виховання загальноосвітніх шкіл району та Радомишльського професійного ліцею. Серед них М.Романенко, Мих. Романенко, В.Багінський, А. Коваль, Р. Близнюк, М. Пустовойт, Г. Яцкевич, О. Доронін та ін.

Переймаються питаннями спорту керівники підприємств, які незважаючи на скруту, протягують руку допомоги юним спортсменам : ДП «Радомишльське лісомисливське господарство» Дмитренко І.В., МУОС Іщук П.М., ТОВ «Радомишльська овочева компанія» Літвін В.П.. ТОВ «Агро – Полісся» Кобилянський А.К., ТОВ «Радомишльська деревообробна компанія» Вітка І.Ф., ДП «Радомишльський лісгосп АПК» Грушко С.В., приватні підприємці Ващук М., Григорович М.., Шатилович В.., Кижлай І., Сокотунов О., Ковтонюк Ю., Грас В., Стяглюк О., Лось В., Волинець М. та ін.

У День свята слова особливої вдячності і найщиріші побажання висловлюю всім фізкультурникам і спортсменам: викладачам дитячо-юнацьких спортивних шкіл, головам спортивних федерацій і об’єднань, аматорським командам, меценатам і ветеранам, чемпіонам з видів спорту різних років тим, хто примножував та примножує спортивну славу нашої держави, області і Радомишльського району. Щастя, здоров’я, оптимізму і нових вам успіхів, друзі!

Начальник відділу у справах сім΄ї, молоді та спорту О.В.Гончаренко