Радомишль - новини

У РДА сталася штовханина між мером Радомишля Соболевським О.В. та депутатом міськради Папірним О.С. (ВІДЕО)

У приміщенні РДА сталася штовханина між новим мером Радомишля Соболевським О.В. та депутатом міськради Папірним О.С. (Відео) 

Сьогодні у приміщенні Радомишльської райдержадміністрації між новим міським головою Радомишля Соболевським О.В та депутатом міськради Папірним О.С. виникла штовханина.

18 листопада о 15:00 в малій залі засідань в Радомишльській РДА зібрались депутати для обговорень питань складу комісій міської ради, складу виконкому, та тимчасовий регламент для установчої сесії, яка запланована 19 листопада о 10:00.

Проте засідання, як виявилось, було лише для обраних. Новообраний мер вирішив, що мені бути присутнім не можна. Отже по порядку:

Коли я зайшов у залу засідань мене Соболевський О.В. (мер) запитав, чого я прийшов і наказав забиратись геть з приміщення. Я пояснив, що маю право бути присутнім, після чого поступив наказ всім депутатам йти в іншу кімнату, завдання виконали мовчки та слухняно. Мене ж випхали за двері й спустили сходами.

Міліція зреагувала аж через пів години після виклику. Я вже написав заяву до міліції, буду слідкувати за розвитком!

Отже, за закритими дверима, як в старі добрі часи, вирішили наше з вами майбутнє. Не запросили не тільки ДемАльянс, “неугодні” новому меру також стали “Свобода” та “Демократична партія України”

Завтра сесія, і буде цікаво, приходьте. – повідомляє Олександр Папірний на своїй сторінці у Facebook