Радомишль - новини

МЕР РАДОМИШЛЯ РОЗПОВІВ, ЧОМУ “ШТОВХАВСЯ” З ДЕПУТАТОМ ПАПІРНИМ. + ВІДЕО

МЕР РАДОМИШЛЯ РОЗПОВІВ, ЧОМУ "ШТОВХАВСЯ" З ДЕПУТАТОМ ПАПІРНИМ. + ВІДЕО

Депутат Радомишльської міської ради від партії “Демократичний Альянс” Олександр Папірний повідомив кореспонденту “Житомир.today” про те, що 18 листопада міський голова Радомишля Олег Соболевський не пустив його на погоджувальну раду, де обговорювали регламент міськради та кандидатури голів комісій.

Міський голова, за словами Папірного, влаштував штовханину та мало не спустив його зі сходів.

“Мені стало відомо за день до сесії, що збирається погоджувальна рада. Ні голова, ні інші депутати не очікували мене там побачити. Я тихенько зайняв вільне місце і мене попросили вийти. Я пояснив, що маю таке ж право бути тут присутнім, як і всі інші. Декілька хвилин намагалися тиснути, щоб я вийшов. Зрозуміли, що я не піду і пан Соболевський дав вказівку депутатам спускатись на другий поверх у кабінет голови РДА. Я роблю висновок, що це було заздалегідь домовлено і всі слухняно пішли в кабінет до голови. Я теж пішов з ними, ми спустились на другий поверх. Міський голова Соболевський стояв усіх пропускав, а переді мною поставив руку, як бар`єр, не пускаючи мене. На моє запитання: “Чому Ви мене не пропускаєте?”, він відповів: “Я зараз тобі покажу” і почав відтягувати мене в сторону.

Я його разів п`ять просив заспокоїтись. Він мене випхав на сходи, потім була друга спроба забрати телефон. Він мене штовхнув, я полетів зі сходів, ледве не впав.

Я викликав міліцію, міліція не приїхала. Закінчилась погоджувальна рада: там вони за зачиненими дверима погодили усі ключові питання по кадрам, по головам ключових комісій, де саме зосереджені усі ресурси”, – розповів Папірний.

Міський голова Радомишля Олег Соболевський свою поведінку аргументує тим, що офіційно депутатом Олександр Папірний став під час сесії 19 листопада, коли отримав посвідчення, а 18-го листопада депутатом він ще не був.

“На сесії, коли оголошується протокол виборчої комісії, депутати стають депутатами, а міський голова стає міським головою. Ми збиралися 18-го числа, збиралася ініціативна група, згідно закону. Чого не пустили, вірніше, чого не запросили, бо порахували за потрібне. Партії, які пройшли, висунули свої кандидатури і знайшли спільну мову попередньо. До того, як зібратися на погоджувальну раду, депутатська група переговорила з депутатами і вирішила, кого запрошувати. Спочатку він взагалі говорив, що я його бив, а я прекрасно розумію, що таке штовхати, а що таке бити“, – прокоментував Соболевський.

Також Соболевський зазначив, що на “приватну розмову” не запросили депутатів від “Свободи” і від “Демократичного Альянсу”.

Джерело: zhitomir.today