Радомишль - новини

ІНСПЕКТОР ФРЕЙМУТ ВРЯТУВАЛА СІЛЬСКУ ШКОЛУ В РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ВІД ЗАКРИТТЯ. + ВІДЕО

ІНСПЕКТОР ФРЕЙМУТ ВРЯТУВАЛА СІЛЬСКУ ШКОЛУ В РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ВІД ЗАКРИТТЯ. + ВІДЕО

1 грудня, о 22:00 на телеканалі “1+1” у Новому Інспекторі Фреймут в рамках перевірки українських шкіл глядачі побачили візит знімальної групи Інспектора до школи в селі Мала Рача

Інспектор Фреймут врятувала від закриття єдину школу в селі Мала Рача, відкриту в 1933 році. Місцеві жителі просили команду проекту допомогти їм зберегти єдиний навчальний заклад у селі, який влада мала намір закрити. Вчителі відважно ходили на роботу, навіть коли їм перестали платити заробітну платню, а учні зі своїми батьками самі заготовляли дрова і продукти для шкільної їдальні. Зваживши всі плюси та мінуси шкільного закладу, Фреймут таки рекомендувала школу всій Україні.

Цю інспекцію в ефірі програми прокоментував заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей.

Відео: 1plus1.ua

Перевірки шкіл у різних куточках України стали однією з найбільш резонансних тем минулого сезону проекту. Команда Нового Інспектора Фреймут отримала тисячі скарг і нових запрошень перевірити школи від схвильованих глядачів. Тому Ольга Фреймут зі знімальною групою в новому сезоні продовжує актуальну тему для всіх українців і вирушає у нові навчальні заклади, які потребують інспекції.

Проект Новий Інспектор Фреймут у кожній програмі знаходить і нагороджує Народної премією профсіоналів сфери обслуговування, які часто залишаються без заслуженого уваги.

1plus1.ua