Радомишль - новини

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОН ОТРИМАВ НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС. + ВІДЕО

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОН ОТРИМАВ НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Радомишльський район отримав новий шкільний автобус марки ЕТАЛОН А0811ш.

Ключі від 10 шкільних автобусів голова Житомирської ОДА Сергій Машковський 18 грудня передав представникам управлінь освіти райдержадміністрацій.

Нові автобуси отримали Баранівський, Бердичівський, Ємільчинський, Любарський, Народицький, Новоград-Волинський, Овруцький, Радомишльський, Червоноармійський, Черняхівський райони. Про це йдеться в повідомленні на сайті Житомирської ОДА.

«За кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні із місцевими бюджетами області, а це відповідно 90% і 10%, ми закупили 20 автобусів. Половина з них вже прибули, ще десять ми очікуємо до кінця наступного тижня. Крім цього, до кінця 2015 року можливе фінансування з ДФРР ще 4 автобусів для перевезення школярів у районах, які найбільше цього потребують – Володарськ-Волинському, Новоград-Волинському, Коростенському і Червоноармійському районах», – зазначив Сергій Машковський.

Шкільні автобуси марки ЕТАЛОН А0811ш придбано у Чернігівського автозаводу. Загальна пасажиромісткість одного – 27 місць, 24 сидінь для школярів, 3 для супроводжуючих осіб. Машини обладнано у відповідності до вимог, які висуваються для шкільних автобусів, – повідомляє прес-служба.

Новий шкільний транспорт перевозитиме 488 учнів та 41 педагогічного працівника з 46 сіл області.

Відео: ctv.ua