Радомишль - новини

У РАДОМИШЛІ ВАНДАЛИ ВЛАШТУВАЛИ ПОГРОМ НА СТАДІОНІ «АВАНГАРД». ФОТО

У РАДОМИШЛІ ВАНДАЛИ ВЛАШТУВАЛИ ПОГРОМ НА СТАДІОНІ «АВАНГАРД». ФОТО

На районному стадіоні «Авангард» невідомі особи поламали крісла на трибунах та викотили бетонні смітники на футбольне поле.

Цього разу від рук невідомих постраждав місцевий стадіон. В черговий раз були вщент потрощені пластмасові сидіння та викочені на футбольне поле бетонні смітники.

Та і в загальному стадіон перебуває в жахливому стані. Скрізь купи сміття, порвана футбольна сітка, розтрощений паркан та стільчики, а штучне покриття малого футбольного поля місцями просто відсутнє.

Тут багато років проводяться спортивні змагання різного рівня. Та зі слів начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Радомишльської райдержадміністрації Гончаренка Олега Валентиновича, на оновлення стадіону кошти не виділялися вже 15 років.

У РАДОМИШЛІ ВАНДАЛИ ВЛАШТУВАЛИ ПОГРОМ НА СТАДІОНІ «АВАНГАРД». ФОТО

«Та все ж ремонт планується. Що правда за позабюджетні кошти і своїми силами. Двоє державних службовців та працівники ДЮСШ мають намір вже до Пасхи привести стадіон в належний стан, а протягом літа цього року в планах відремонтувати огорожу малого футбольного поля.» – прокоментував ситуацію Олег Валентинович.

Дуже прикро, що місцева молодь зовсім не цінує те, що в першу чергу для них і робиться. Адже крім запланованих змагань, кожен охочий має можливість приходити і займатися своїм видом спорту безкоштовно і на свіжому повітрі. Та на жаль, таких охочих до здорового способу життя поки дуже мало.

У РАДОМИШЛІ ВАНДАЛИ ВЛАШТУВАЛИ ПОГРОМ НА СТАДІОНІ «АВАНГАРД». ФОТОУ РАДОМИШЛІ ВАНДАЛИ ВЛАШТУВАЛИ ПОГРОМ НА СТАДІОНІ «АВАНГАРД». ФОТО