Радомишль - новини

У РАДОМИШЛІ ПРИЗНАЧЕНО НОВИХ КЕРІВНИКІВ МІСЬКИХ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ «ВОДОКАНАЛ» ТА «РАДОМИШЛЬ»

У РАДОМИШЛІ ПРИЗНАЧЕНО НОВИХ КЕРІВНИКІВ МІСЬКИХ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ «ВОДОКАНАЛ» ТА «РАДОМИШЛЬ»

Кадрові зміни відбулися у міських комунальних підприємствах «Водоканал» та «Радомишль».

Радомишльським міським головою, Соболевським Олегом Вікторовичем, було призначено нових керівників міських комунальних підприємств «Водоканал» та «Радомишль». Ними стали Демчук Руслан Миколайович та Гангальський Олександр Миколайович.

Директор МКП «Водоканал», Демчук Руслан Миколайович, народився 11 червня 1979 року в с. Верлок. В 1996 році закінчив школу ім. Т.Г. Шевченка з відзнакою. Має вищу юридичну освіту, в 2010 році закінчив Харківський університет внутрішніх справ, з відзнакою. З 2000 по 2012 рік – працював у правоохоронних органах РВ УМВС. З 2012 по 2016 – юрисконсульт підприємства ПАТ ПБК «Радомишль».

Директор МКП «Радомишль», Гангальський Олександр Миколайович, народився 17 квітня 1964 року в м. Радомишль. В 1981 році закінчив Радомишльську гімназію. Має вищу освіту, в 1991 році закінчив Київську сільськогосподарську академію по спеціальності інженер-механік. Працював у різних сферах народного господарства.

До цього на керівних посадах працювали Глущенко Олександр Миколайович (МКП «Водоканал») та Миронюк Сергій Володимирович (МКП «Радомишль»). Контракти було розірвано згідно з поданими заявами, за згодою сторін.